02122210549 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 221 05 49 nolu hat en son  5.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 18 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 5 adet yorum yapılmıştır.

 • 5 ay önce

  biraz önce aradım müşteri temsilcisiyle baya bi kafa yaptım:) bence hiç bir bilginizi vermeden kafa yapın insan rahatlıyor tavsiye ederim :))) bi hesap numarası verin size 20 bin tl çıkarayım sevabıma ramazan da yersiniz bayram da yaklaşıyor dedim şok oldu eleman. bankayı arayıp burcumu öğrenmem gerekiyormuş, ulan mal siz beni salak mı sandınız s... gidin can sıkıntısından kurtulmak için aradım dedim kapadı :)))

 • 5 ay önce

  Gecikmeli borcunuz var diyor ama benim gecikmeli borcum yokki aradim bi bayan cikti tc istedi bende avucunu yala dedim kapattim :)

 • 11 ay önce

  'Garanti Bankasından arıyoruz deyip kızkardeşimi veya iletişim bilgisini istediler. sert şekilde cevap verince, çok önemli bilgi güncellemesi. mutlaka bizi arasın dediler. numarayı da aldım. o numara bu numara.' Bu yorumu da ben yazmıştım. Bankaya da şikayette bulundum bankadan bu numaranın kendilerine ait olduğu bilgisini aldık. Bilginize...

 • 11 ay önce

  Garanti Bankasından arıyoruz deyip kızkardeşimi veya iletişim bilgisini istediler. sert şekilde cevap verince, çok önemli bilgi güncellemesi. mutlaka bizi arasın dediler. numarayı da aldım. o numara bu numara.

 • 14 ay önce

  Gecikmeli borcunuz nedeni ile kredi skorunuzun etkilenmemesi için ödemenizi yapiniz die bir msj geldi garanti adına .benim garantide hic bir banka hesabim kredim falan yok. Kesinlikle dolandırıcı olduğuna inanıyorum.

02122210549 numarası ile ilgili bilgiler

02122210549 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !