02122211111 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır iki yüz on iki - iki yüz yirmi bir - on bir - on bir olarak okunur. 

0212 221 11 11 nolu hat en son  3.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 4 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 1 adet yorum yapılmıştır.

  • Ekleyen: SERDAL SOLMAZ  -  37 gün önce

    Sayın yetkili fc sayfasında babyliss curl secret C100E resmi satiş sitesi alışveriş seçeneği gördüm bu ürünü 2 yıl önce almanyada kullanmış çok beğenmiştim görünce ılgimi çekti kapıda kredi kartı ödeme seçeneği ile sipariş verdim 4 gün sonra geldi açmak istedim kargo sirketi yasak açtıramam dedi ödeme yaptım açtim çıkan ürünün sahte olduğu heryerinden plasiğinden kutunun bile mat ve orijinal olmadığı belli oluyordu herşeye rağmen fişe takıp denedim sacı az bişey içine çekip onuda bukle yapmadı kargonun üstündeki tel numarasını aradım böyle bi numara yok ilkem dağıtım serdal solmaz çeliktepe mah çiçek sok apt. no 17 Ablok KAGITHANE İSTANBUL ADRESİ 0212 211 11 11 TEL ürünü aynı gün aras kagoyla iade ettim.Ulasamayınca fc sayfasından mesaj yazdım döndüler dolandırıcı olduklarını para iadesi yapmalarını istedim kesinlikle para iadesi yapılmayacağını ürün sorunluysa değişim yapacaklarını söylediler sahte olduğunu düşündüğüm fc tekı safanın butun resimlerimlerin altına bunlar dolandırıcı inanmayın diye yorumlar yazdı sürekli kaldırdılar sürekli yazdım başkaları da zarar görmesin diye en son muhtemelen bi kaldırma sınırı var yorumlar bır gün kaldı ertesi gün sitenın adını da değiştirdiler bütün resimleri kaldırdılar yoruma kapattılar adınızı kullanarak dolandırıcılık yaptıklarını düşünüyorum bütün yazışmalar ve resimler ilk şekliile üstünden fotoğraf çekmiştim hepsi bende mevcut ben dolandırıldım başkalarının da aynı duruma düşmesini istemiyorum adınızı lekelediklerini düşünüyorum gereğini yapacağınızı düşünüyorum iyi çalışmalar dilerim.

     Kimin Numarası: SERDAL SOLMAZ

02122211111 numarası ile ilgili bilgiler

02122211111 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !