02122666257 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır iki yüz on iki - iki yüz altmış altı - altmış iki - elli yedi olarak okunur. 

0212 266 62 57 nolu hat en son  5.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 13 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 4 adet yorum yapılmıştır.

 • 29 gün önce

  sahtedir arkadaşlar inanmayın. Gib internet sitesinden yayınlanan bilgi mesajı. Bazı vatandaşlara borçları olduğu söylenerek kredi kartı bilgileri gibi şahsi bilgileri edinme ya da ücretli telefon hatlarına yönlendirme amaçlı kısa mesaj ve e-posta gönderildiği tespit edilmiştir. Gelir İdaresi Başkanlığı, işlemlerinde kısa mesaj veya e-posta yolu ile kesinlikle bilgi talebinde bulunmamaktadır. Bu tür amaçla gönderilen kısa mesaj ve e-postaların dikkate alınmaması, ihtiyaç duyulması halinde Vergi İletişim Merkezi (444 0 189) nin aranması veya www.gib.gov.tr adresinden ayrıntılı bilgi alınması mümkündür. Duyurulur.

 • 31 gün önce

  BANA DA HACİZ GELECEK DİYE BİR SMS ATTILAR. YARIN İŞLEM YAPILACAĞINI SÖYLÜYOR. GELSİNLER BAKALIM. HACZE DAİR HERHANGİ BİR SORUNUM YOK. İTİBAR ETMEYİN.

 • 31 gün önce

  Bu numaradan bana haciz gelecek sms geldi; inanmadım eve haciz geldi :(

 • 37 gün önce

  sahte icra numarası numarayı aramayın yönlendirilmiş bir hat

02122666257 numarası ile ilgili bilgiler

02122666257 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !