02123392674 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 339 26 74 nolu hat en son  5.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 42 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 8 adet yorum yapılmıştır.

 • 15 gün önce

  Günde 3 veya 4 kez arayıp hep farklı isimler sorarak arayan numara finansbank genel merkezi diyorlar. Başka bilgi vermiyolar hergün aranıyorum DOLANDIRICILAR..

   Kimin Numarası: Finansbank genel merkezi

 • 51 gün önce

  Ödemiyorum ulan ödemiyorum.. hayırdır...Ta KARS SARIKAMIŞ'daki AMCAM'da ne var da istediniz. Ulan ben bile amcamı yıllarıdır görmüyorum.görüşmüyorum.TELEFON numarası bende yok siz nerden buldunuz. Gizlilik İlkesini İhlal ve İstenmesi Gereken kişilerden istemeyip 3.4.5.6 nci şahıslara borç hakkında bilgi ve borcu isteme gibi saygısızlık yaparak beni aileme karşı zor durumda bıraktıgınız için bu usulsüzlüklerden ötürü BORÇ kendiliğinden silinmiştir.HAPİS'de yatarım ekmek elden su gölden .AMA PARA MARA YOK ULAN Hatta bi 100bin tl kredi daha çekebilirim :)

 • 2 ay önce

  İşleri bu dolandirmak olsa gerek ama sorun bu imkanı bu adilere tanıyan denetimden uzak kurum ve kuruluslarda isim ve soyisim bilerek telefon acmalarida enteresan adı gizlilik olan kişisel bilgilerin bu sahtekarlara sizdirilmasina yardım ve yataklık eden cezasını cekmeli bunlara mudahele edilmesi gereken ilk islem bu olmalı bu kadar kolay olmamalı insanları kafalarına göre arayıp Sahtekarlık yapmaları sirket olmuslar artık denetimsizlikten inşallah en kısa zamanda vatandaslar daha fazla mağdur edilmeden bu v.b başıboş asalaklar son bulur

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  finansbank borcunu ödemeyenleri takip eden birim :))

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  bu numara finansbank diye arayıp anne baba adı ve doğum tarihi diye hayali sorular soruyor sakın vermeyin

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  finans banktan ariyorum önemli dediler

 • 6 ay önce

  finans bank bireysel izleme birimi.

 • 9 ay önce

  Ne adi serefsizler duemadan isleri gucleri artik basibos bunlaru denetleyendemi yok degisik nolardan arayib duruyorlar kim olduklari bilinmiyor sorgulamada cikmiyor

02123392674 numarası ile ilgili bilgiler

02123392674 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !