02123850918 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır iki yüz on iki - üç yüz seksen beş - sıfır dokuz - on sekiz olarak okunur. 

0212 385 09 18 nolu hat en son  9.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 21 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • 30 gün önce

    Günlerdir benide arıyor.bende dönüş yaptım önce karşıdan ses gelmedi daha sonra.akbank bant kaydı çıktı. Bende hemen kapattım. Dolandırıcı olma ihtimali yüksek.

  • 6 ay önce

    arayıp cevap vermiyor geri arama yapmadım incelenmesini istiyorum dolandırıcı olabilir.

  • 6 ay önce

    Bu numara sürekli arayıp durmaktadır. Sorduğu soru ise ''Ayşe Ünlü'' ile görüşebilir miyim ? demektedir. Oysa ona burada Ayşe Ünlü diye biri yok yanlış aradınız denmesine rağmen yine bıkmadan 2 güne bir aramaktadır. Bu sefer geri dönüp aradığımızda sorunun ne olduğunu öğrenmek isteyen kızım, telefonu tekrar aradığında ise Akbank'a hoşgeldiniz. T.C. numaranızı, hesap numarasını tuşlayın gibi sekreter konuşmaktadır. Biz bu numaranın dolandırıcı olduğundan şüphelendik. Lütfen yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler.

02123850918 numarası ile ilgili bilgiler

02123850918 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !