02124270000 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0(212)4270000 nolu hat en son  25.4.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 21 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 12 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 5 gün önce

  Normalde numaraya bakarım uyurken aradıkları için dikkat etmedim ttnet den aradıklarını tarifemin indirim süresi bittiğini söylediler be kadar ödüyor muşum dedim 79dedi sie dedim 105ödüyorum vs bunun dedikleri hiçbirşey tutmuyor sonra biz sana döneriz dedi

 • 8 gün önce

  Ttnet kampanya biriminden arıyorlarmış Taahhüt karşılığı fiyat sabitleyeceklermiş. Peki ben hangi tarifede hangi hız kullanıyorum diye sordum. Ne hızımı ne tarifemi hiçbirini tutturamadı. Bilgilerinizi güncelleyip geri dönüş yapacağım diyerek olay mahallini hızla terketti..

 • 18 gün önce

  TTNET'ten arayıp indirimli kampanyanız bitti, 69 tl den 89 a yükselecek fiyatınız tekrar düşük fiyat için a asık gibi şeyler söylediler. Hatalı oldukları konusunda ısrarcı olunca kayıtlarımızı kontrol edip hemen size döneceğiz diyerek sıvıştılar

 • 12 gün önce

  ben bunlara birde onay verdim bir sıkıntı çıkar mı ? başka herhangi bir bilgi vermedim.

 • 12 gün önce

  arkadaşlar beni önce 0212 444 0 375'ten aradılar yine kampanya var tivubu bağlatacağız vs. gibisinden numarayı ilkten görmedim babam elime verdi bende onayladım tamam tivibudan sizi arayıp bilgilendirecekler dendi sonra babamı aramışlar bu numaradan babamında bilgisi olmadığından hayır onaylamıyorum demiş kapamış ama ben ilk aradıklarında onaylıyorum demiştim bunun yanında herhangi bir kredi kartı numarası vs. vermedim . Bir sıkıntı yaşar mıyım ? teşekkürler.

 • 17 gün önce

  beni arayan kadına söyledim. cihazı anteni al gel burda birlikte takalım dedim. bakalım gelecekmi

 • 23 gün önce

  Bu numaradan arandım,arayan bir ağır ablaydı.ttnet ten aradığını tahahüttlü kampanyamın bittiğini 50 lira öderken bu ayın sonunda 85 lira ödeyeceğimi ve aynen şaöyle söyledi ben senin paranı kurtarmak için uğraşıyorum dedi Külliyen yalan çünkü kampanyamın bitmesine 1 yıl var ve firmalar benim iyiliğim için uğraşmaz nasıl daha fazla cebindeki parayı alabiliriz için uğraşırlar

 • 29 gün önce

  2018 de bitecek olan taahhütümün bittiğini söyledim yeni kampanya ve tivibu bağlatmak istediler.Ttnet i aradım inanmayın sadece 444 1 444.

 • 30 gün önce

  Az önce arandım. TTNET'ten aradıklarını söyledi bayan. Özellikle tekrar sorduğumda, bayi olup olmadıklarını sorduğumda hayır TTNET'ten arıyoruz şeklinde yanıtladılar. Oysa ben daha yeni bu hattımı kapattırmaya çalışmış ve TTNET merkezden aranıp kampanyaya dahil olmuştum. Daha önce bir kez arayan firmaya kanarak aracı firma / bayi aracılığıyla internet aldım. Sizin yerinize TTNET sisteminden kayıt yaptırıyorlar. Telekomun tarihler vs. hk. bilgisi dahi olamıyor.

 • 30 gün önce

  Türk Telekom Kampanya bölümünden aradıklarını, internet hakkında görüşeceklerini söylediler, ben de inanmadım görüşmek istemediğimi belirterek kapattım. Dolandırıcı olma ihtimali yüksek...

 • 31 gün önce

  Saçma kampanya bilgisi verip, tivibu dedikten sonra çanak antenden gelen kablo ucuna cihaz bağlayıp gidecek arkadaşlar diyorlar. 30u HD yüzlerce kanal seyredecekmişiz.

 • 46 gün önce

  Tivi bu kurulum hizmeti şeklinde aranmaktadır. TTn etin bu numara ile ilgisinin olmadığını öğrendim. Arayıp adres alıyorlar.

 1  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TIKLAYIN !