02124353515 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0(212)4353515 nolu hat en son  20.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 23 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 15 ay önce

  hergün yüzlerce dolandırıcı çıkyor piyasa ama ortalıkta aylarca dolaşmalarına rağmen yetkililer devlet veya hükümet hiçbir şey yapmıyor aylar geçtikten sonra adamlar kepengi kapatıp kayboluyor bu süre içinde binler ce kişiyi dolandırıyorlar.işte burda yazılanları hükümet hükümetse anında ihbar kabul edip gereğini yapmalı ama ortadan kaybolmasını bekliyorlar herhalde en azından şu örnek 2 aydır insanları yoluyor nerde devlet.

 • 15 ay önce

  Merhaba , bizim üniversite hocamıza mesaj gelmişti bizde kosgebi yeni araştırıyorduk. dediki böyle bir mesaj geldi burasıyla bir görüşün. neyse biz görüştük 200 tl ile size 1 yıl danışmanlık yapıcaz dediler. bize kargo ile birşey gönderdiler ve doldurup göndermemizi istediler. gönderdikleri kargoda 200 tl ödemeniz gerekiyor kargocuya. ve 1 hafta içerisinde cayma hakkınız var diyorlar. biz verdik parayı , formu doldurduk fakat tam nereye göndereceğimizi anlamadık aradık açmadılar baya aradık, abartısız en az 20 defa. sonra leventteki beybigiz plazadaki ofislerine gittik. lüx ofis olunca heralde dolandırıcı değillerdir. biz formu verdik. hatta adam dedi (adam sanırım ferdiydi adı ) ki siz şimdi formu bize getirdiğiniz için 1 haftalık cayma hakkınızı size şimdi veriyoruz ve ulaşamazsanız siz bu numaradan dahiliyi kodlayın dediler. sonra konuştuk proje hakkında falan ( aslında anlamalıydım adamın proforma faturanın anlamını yanlış biliyordu ) sonra biz gittik. sonra kargo ile bir test geldi onu doldurup göndermemizi istediler. o formu köpeğimiz kitaplığımdaki kitaplar, koltuk ile beraber parçaladı. sonra biz geri istemek için ulaşmaya çalıştık. açmıyorlar. sürekli yoğunluk var diyor aradığımda bu kadar yoğunluk olamaz. 4 saat boyunca sürekli aradım. açılmadı. sonra başka bir numaradan aradık hemen açtılar. dedik böyle böyle niye açmıyosunuz telefonu. diyoki kız yoğunluktan dolayı açamıyoruz. e bunu neden açtınız dedim. işte kayıtlı müsteriler dahiliden ulaşıyorlar yeni müşterilere biz açıyoruz. dedimki dahilileride tuşladım aradım açmadınız. sonra dedi taşınıyoruz yeşilköyde bir yere taşınıyorlarmış. ondan dahililer çalışmıyormuş. sonra parayı iade edin dedim yok etmeyiz hakkınız yok falan filan vermediler. bizde üzerine çok düşmedik düşemedik bi ton hukuksal problem çıkıcak karşımıza ve bu adamlar kim bilmiyoruz. bakın oraya sakın ha sakın para VERMEYİN. KENDİLERİ VAADETTİKLERİNİ YAPMIYORLAR DESTEK VERMİYORLAR. yani anlayacağınız DO-LAN-DI-RI-CI-LAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRR. sözleşmede 1 hafta cayma hakkı var tamam ama parayı aldıktan sonra bişey yok. BENİM BU YAZDIĞIM YAZIMI HER YERE KOPYALAYABİLİRSİNİZ. HER KOBİDESTİ SORANLARA SÖYLEYEBİLİRSİNİZ. İNSANLARI DOLANDIRMASINLAR Kİ BİZ ÖĞRENCİYİZ 200 TL ÇOK PARA OLMAYABİLİR FAKAT BİZ O PARAYI BAŞKA ŞEYLERDE KULLANABİLİRİZ. YEMEYİP İÇMEYİP ORAYA VERDİK.

 • 15 ay önce

  Koskep 150000 geri ödemesiz destek

 • 15 ay önce

  Bu numara kesinlikle KOSGEB'e ya da destek veren herhangi bir kamu kurumuna ait değildir. Eğer sizden kargo karşılığında para istiyorlar ve projenize kesin geçme garantisi sunuyorlarsa bilin ki bir dolandırıcı ile karşı karşıyasınız.

 • 16 ay önce

  Kosgep bilgilendirme kamaclı arandı kredi verebileceklerini söylediler

 • 16 ay önce

  bilemiyorum güvenilirmi diye araştırıyorum

 • 17 ay önce

  Kobidest olarak arıyolar dolandırıcı muhtemelen

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 02124357484YETKİSİZ ARÇELİK SERVİSİ.GERÇEK YETKİLİ SERVİSİN İKİ KATI FİYAT İSTEYEN İNSANLAR.İHTİYACINIZ OLMAYAN SERVİSİDE VERİP PARA ALIRLAR.