02124659058 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0(212)4659058 nolu hat en son  22.3.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 124 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 79 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 12 saat önce

  bana da mesaj atmışlar, hayatımda Avea kullanmadım, Avea borcum varmış da, yok hacizmiş, hapismiş, ne günlere kaldık...

 • 8 gün önce

  Benide 1 yıldır arayıp duruyorlar hatta bugün kredi kartımla mail order sistemi ile ödeme yapıcaktım taki bu yorumlarınızı görene kadar

 • 12 gün önce

  TAM 11 SENEDİR BENİ ARAYIP DURUYORLAR ARTIK BIKTIM BUNLARDAN

 • 23 gün önce

  Yıllar önce vefat eden yengem için aradılar, amca çocuklarım yerine yakını olarak beni bulmuşlar her ne hikmetse. Amcaoğlu hemen ne mal olduklarını anladı. Tel no.sunu google yaz da gör dedi bende bunları gördüm. Uğraşmak lazım böyeleri ile.

 • 23 gün önce

  Ekol Hukuk ve sahibi sözde avukat ! zeki arıtürk özellikle ölmüş kişilerin yakınlarını arayıp gerçekte olmayan e devlette gözükmeyen hayali borçlar yaratarak milleti dolandırmaya çalışıyor bu dolandırıcılara inanmayın ve polise şikayet edin bunları ve dolandırıcı avukatı da baroyu arayıp şikayet edin.

 • 25 gün önce

  e devlete görünmeyen avea borcum varmış doğru vardı iki yıl önce ödedim hala esms gönderiyorlar güya emekli maaşımı bloke yapıcaklarmış ulan sahtekarlar hele bir deneyin görün o zaman

 • 43 gün önce

  Süslü bir kağıda ihtarname yazısı yazmışlar .6 aydır arayıp duruyorlar.Babamın 12 yıl önceki borcuymuş.Vefat edeli 2 yıl oldu .Yılmadan rahatsız etmeye devam ediyorlar .Ha bir de söyledikleri borcu sürekli küçültüyorlar.Ne koparsak kar düşüncesiyle ama asla vazgeçmiyorlar .Savcılığa suç duyurusnda bulunacağım.

 • 41 gün önce

  Siz ne bilgisi verdiniz bilgi istiyorlar mı . Bizide aradılarda

 • 43 gün önce

  Ekol Hukuku ve sahibi sözde avukat Zeki Arıtürk'ü savcılığa şikayet edin ve lütfen İstanbul Barosuna da şikayet edin sahtekar dolandırıcı bunlar halktan haksız kazanç sağlıyorlar.

 • 45 gün önce

  ithalatcılar birliği diye bir birlik yok onun borcu diye icra göndermeye kalkıyorlar üstelik 10 sene önceki bir borç

 • 45 gün önce

  Lütfen elinizdeki delillerle birlikte Ekol Hukuku ve sahibi Av. Zeki Arıtürk'ü savcılığa verin ki bu adamlar halkı daha fazla dolandıramasın.

 • 2 ay önce

  adeta taciz ediliyorum mesaj yolluyorlar polisle yasal adresime gelip icra yaparak eşyalarımı alacaklarını söylüyorlar söz konusu borçla ilgili daha önceki hukuk bürosunun yatırdığım taksitleri bildirmeyip 8 sene önce icrayla tehdit ettiği içim dava açmıştım..Ödemelerimi icra dosyasına yaptım onların göstermedikleri ödeme belgelerimi de dosyama ekledim.hiç ödeme yapmamışım gibi tekrar toplu ödeme yapmamı yoksa evime haciz geleceği tehditini yineleyip duruyorlar asla muhatap olmıyacağım dolandırıcı olduklarını düşünüyorum.Türk telecom üzerinde bir kere dolandırıldık zaten

 • 49 gün önce

  Ekol Hukuk ve Sahibi Zeki Arıtürk'ü savcılığa şikayet edin bunlar dolandırıcı. Milleti dolandırmaya çalışıyorlar. Türk Telekom batmak üzere zaten el değiştirecek yine milleti dolandırmaya çalışıyorlar.

 • 2 ay önce

  Bir avukat olarak; EKOL HUKUK un tacizlerine ve yalanlarina maruz kalan herkesten rica ediyorum: Evinize yolladiklari sahte borc kagitlarini veya baska delillerinizi Istanbul Barosu : 02122516325 telefonuna info@istanbulbarosu.org veya Barolar Birligine 00903122925900 barobirlik@barobirlik.org.tr sikayet edin. Bu sozde hukuk burosu bile bile borcu olmayan vatandasi bile borcunuz var diyerek kandırmaya calisiyor bunlari sikayet edin ki meslekten atılsınlar.

 • 49 gün önce

  bu numarayı kimse boşuna aramasın çünkü yardımcı olunmuyor klasik türk işte ne beklenirdiki başka bu tip konularda telefon üzerinden kimse yardımcı olmuyor üstüne birde boş akıl fikir veriyorlar

 • 55 gün önce

  BUNLAR MODERN DOLANDIRICILAR.SAKIN BUNLARA YÜZ VERMEYİN.6 YILDIR TACİZ EDİYORLAR,BİR HALT EDECEKLERİ YOK.ŞİKAYET EDİN.

 • 2 ay önce

  İstanbul Barosu doğrudan şikayet almıyor. Şikayet edilecek yer adliye içerisinde baro birimi ve onların telefon numarası 0212 240 04 04. Ayrıca telefonla ve doğrudan hukuk bürosu adı üzerinden şikayet almıyorlar. Ancak sorumlu avukat ismi ile, başınıza gelen durumu da bildiren evrağı ekine ekleyerek bir dilekçe ile başvurmanız gerekiyor. Ya da doğrudan savcılığa şikayet edebilirsiniz.

 • 2 ay önce

  Ekol Hukuk un sahibi Avukat Zeki Arıtürk isimli bir adam, bu kişiyi halkı dolandırmaya çalışmaktan elimizdeki delillerle savcılığa şikayet edelim lütfen... İstanbul barosuna ve Barolar birliğini de şikayet edelim bu adam vatandaşı daha fazla dolandıramasın borcu olmayan vatandaşı bile borcunuz var ödeyin diye kandırmaya çalışıyor.

 • 2 ay önce

  E DEVLETTE DAHİ GÖZÜKMEYEN BİR BORÇ İÇİN 1 YILDIR BENİ ARIYORLAR SÜREKLİ OLARAK HACİZLE HAPİSLE V.S. TEHDİT EDİCİ MSJLAR GÖNDERİYORLAR BENDE HER SEFERİNDE < kardeşim her mesajınızda son 5 gün son 1 hafta sonrasında icra için adresinize gelicez çilingir yardımı ile kapınızı açıp eşyanızı haczedicez v.s. diyorsunuz en az bir yıl oldu neden hacze gelmiyorsun madem borcum var ben nasıl bilmiyorum nasıl e devletten görümüyorum de hadi elinden geleni ardına koyma DİYORUM YOK KİME NE ANLATIYORSUN YUZUNE TUKÜRSEN YARABBİ ŞİKİR DİYOR SONRADAN ÖĞRENDİM BUNLAR BATIK BORÇ DOSYALARINI ÜÇ KURUŞA SATIN ALIP YILLARCA TACİZLE YASAL TEHDİTLE NE KOPARTIRSA ONUN PEŞİNDELER KISACASI YAPACAĞINIZ TEK ŞEY VAR TELEFONU AÇIN VE SİİİKKTİİİRRR ÇEKİN :)

 • 2 ay önce

  16 sene onceki kullandigimiz ama sonra tasinma sebebi ile kapattirdigim telefondan borc geliyor surekli ariyorlar kapatiyorum tekrar ariyorlar 16 yildir nerdeydi telekom kac kez internet baglattim yeni hat aldim uzerime hic demediler onceden borcun vardi hacizlik oldun diye telekom bayine gidiyorum 0 borc nereye sikayet edecem bunlari

 • 2 ay önce

  Ekol Hukuk dolandirici bir hukuk burosu. Bir avukat olarak istanbul barosuna veya turkiye barolar birligine basiniza gelen olayi bildirmenizi oneririm ki sahtekar ekol hukuk calisanlari halki kandiramasin daha fazla... Savciliga suc duyurusunda da bulunabilirsiniz nitelikli dolandirici ekol hukuk.

 • 2 ay önce

  sekiz sene evvel ofis hattımın sıfıra kapalı olmasına rağmen yurtdışı ile görüşüldüğünü öğrendim 900tl borç varmış ana para bu borç olmuş 3500liraekol hukuk bürosu ndan aradılar bu borcu ödemezsem polis icra yapacaklarmış sıfıra kapalı hatla yurtdışı görüşülmüş bu borcu ödemeyeceğimi söyledim buradaki beni arayan bayan kendince beni azarlamaya çalıştı tabi gereken cevabı aldı benim merak ettiğim bunca zaman bu Telekom neredeydi illa vatandaşın üç kuruş borcunu faizle şişirip milletin parasını çalmaktan başka birşey yapmıyorlar yazıklar olsun diyorum

 • 2 ay önce

  Ekol Hukuk isimli dolandirici sahtekar hukuk burosuna asla ama asla inanmayin soyledikleri hersey yalan dolan.

 • 2 ay önce

  Ekol Hukuk borcunuz var diyerek aslinda hicbir gercek borcu olmayan vatandasi dolandirmaya calisan bir hukuk sirketidir...Bir avukat olarak; EKOL HUKUK un tacizlerine ve yalanlarina maruz kalan herkesten rica ediyorum: Evinize yolladiklari sahte borc kagitlarini veya baska delillerinizi Istanbul Barosu : 02122516325 telefonuna info@istanbulbarosu.org veya Barolar Birligine 00903122925900 barobirlik@barobirlik.org.tr sikayet edin. Bu sozde hukuk burosu bile bile borcu olmayan vatandasi bile borcunuz var diyerek kandırmaya calisiyor bunlari sikayet edin ki meslekten atılsınlar.

 • 2 ay önce

  Nedense EKOL HUKUK tan şikayetçi herkesin dosyalarına baktığımda hepsinin de borcu 800 TL, 900 TL, 1000 TL? Bu adamlar niteliklii dolandirici lutfen Istanbul Barosunu arayip bu sözde avukatlar şikayet edin.

 • 2 ay önce

  Lütfen şikayetinizle birlikte, varsa ekol hukukun size yolladigi sahte borc kagitlarini Istanbul Barosuna ve Turkiye Barolar Birligine gonderin ki bu ekol hukuk daha fazla vatandasi dolandiramasin. info@istanbulbarosu.org.tr ve barobirlik@barobirlik.org.tr

 • 2 ay önce

  1 haftadır bunalttılar 2001 yılından kalma turksat borcu varmış faızı ıle bırlıkde 3500 tl olmus falan fılan mesajlar ardı arkası kesılmeyen telefonlar ne bu yaa kımdır bunlar nedır bunlar yenı nesıl telefon dolandırcılıgı mı ? anlamadım gıttı zaman asımı dıye bır sey var lanet olsun bunları sıkayet edecek bır yer yokmu ? yardımcı olun ltf oglumun tlf bulmuslar onu bıle arıyorlar

 • 2 ay önce

  Bu telefon mumarasından sürekli mesaj geliyor bana benim ismimde değil zafer diye birisinin ismine ilk defa böyle bişey oluyor kafayı yicem artık arkadaşlar biriniz söyleyin ya arayıp azarlıcam ya da biyere şikayet etcem telefonda arayayarak şikayet edebiliyormuyum biryere

 • 2 ay önce

  O kadar arsiz yuzsuz sekreterlee calistiriyorlar ki bunlari aradiginiz taktirde gercekte hicbir borcunuz olmasa bile sizi korkutarak borcunuz olduguna inandirmaya calisiyorlar... o kadar cahil sekreterler calisiyor ki kufur etseniz bile bana kufur ettiginiz icin sizi icraya verecegim diyorlar... etik kurallari olmayan tum derdi haksiz kazanc saglamak olan bir buro! Sakın tuzaklarına dusmeyin.

 • 2 ay önce

  +903122925900 Barolar Birligi ve 02122516325 Istanbul Barosuna sizi taciz eden sahte mesajlar sahte borc kagitlari gonderen Ekol Hukuku sikayet edin ki bu adamlar halki daha fazla dolandiramasin meslekten atilsinlar ceza alip.

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 02124658858Bunlar sahtekarlar. Allah bunların belasını versin. Kahhar ismiyle kahretsin. Allah'a havale ediyorum. Tez zamanda belalarını bulurlar. *** İnşa Allah.
 • 021246590572004 yılında kapattığım büro icin 2005 yılı ihracatçılar Birliği aidatı Talep ediyorlar. Aradan geçmiş 13 yıl. Zaman aşımı 5 yıl. Olmayan borç icin 13 yıl sonra evime esyama banka hesabıma haciz koyacaklarmis. Talimatı da ihracatçılar birliğinden almışlar. .. Hukuktan anlamayan Hukuk Bürosu böyle olur. Yuh diyorum...
 • 02124658868Hukuk bürosu.Banka veya başka borçlarla ilgili.