02124659058 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 465 90 58 numaralı sabit hat  İstanbul-Avrupa(34) iline kayıtlıdır. 

0(212)4659058 nolu hat en son  16.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 107 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 65 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 2 gün önce

  İstanbul Barosu doğrudan şikayet almıyor. Şikayet edilecek yer adliye içerisinde baro birimi ve onların telefon numarası 0212 240 04 04. Ayrıca telefonla ve doğrudan hukuk bürosu adı üzerinden şikayet almıyorlar. Ancak sorumlu avukat ismi ile, başınıza gelen durumu da bildiren evrağı ekine ekleyerek bir dilekçe ile başvurmanız gerekiyor. Ya da doğrudan savcılığa şikayet edebilirsiniz.

 • 2 gün önce

  Ekol Hukuk un sahibi Avukat Zeki Arıtürk isimli bir adam, bu kişiyi halkı dolandırmaya çalışmaktan elimizdeki delillerle savcılığa şikayet edelim lütfen... İstanbul barosuna ve Barolar birliğini de şikayet edelim bu adam vatandaşı daha fazla dolandıramasın borcu olmayan vatandaşı bile borcunuz var ödeyin diye kandırmaya çalışıyor.

 • 7 gün önce

  E DEVLETTE DAHİ GÖZÜKMEYEN BİR BORÇ İÇİN 1 YILDIR BENİ ARIYORLAR SÜREKLİ OLARAK HACİZLE HAPİSLE V.S. TEHDİT EDİCİ MSJLAR GÖNDERİYORLAR BENDE HER SEFERİNDE < kardeşim her mesajınızda son 5 gün son 1 hafta sonrasında icra için adresinize gelicez çilingir yardımı ile kapınızı açıp eşyanızı haczedicez v.s. diyorsunuz en az bir yıl oldu neden hacze gelmiyorsun madem borcum var ben nasıl bilmiyorum nasıl e devletten görümüyorum de hadi elinden geleni ardına koyma DİYORUM YOK KİME NE ANLATIYORSUN YUZUNE TUKÜRSEN YARABBİ ŞİKİR DİYOR SONRADAN ÖĞRENDİM BUNLAR BATIK BORÇ DOSYALARINI ÜÇ KURUŞA SATIN ALIP YILLARCA TACİZLE YASAL TEHDİTLE NE KOPARTIRSA ONUN PEŞİNDELER KISACASI YAPACAĞINIZ TEK ŞEY VAR TELEFONU AÇIN VE SİİİKKTİİİRRR ÇEKİN :)

 • 9 gün önce

  16 sene onceki kullandigimiz ama sonra tasinma sebebi ile kapattirdigim telefondan borc geliyor surekli ariyorlar kapatiyorum tekrar ariyorlar 16 yildir nerdeydi telekom kac kez internet baglattim yeni hat aldim uzerime hic demediler onceden borcun vardi hacizlik oldun diye telekom bayine gidiyorum 0 borc nereye sikayet edecem bunlari

 • 9 gün önce

  Ekol Hukuk dolandirici bir hukuk burosu. Bir avukat olarak istanbul barosuna veya turkiye barolar birligine basiniza gelen olayi bildirmenizi oneririm ki sahtekar ekol hukuk calisanlari halki kandiramasin daha fazla... Savciliga suc duyurusunda da bulunabilirsiniz nitelikli dolandirici ekol hukuk.

 • 13 gün önce

  sekiz sene evvel ofis hattımın sıfıra kapalı olmasına rağmen yurtdışı ile görüşüldüğünü öğrendim 900tl borç varmış ana para bu borç olmuş 3500liraekol hukuk bürosu ndan aradılar bu borcu ödemezsem polis icra yapacaklarmış sıfıra kapalı hatla yurtdışı görüşülmüş bu borcu ödemeyeceğimi söyledim buradaki beni arayan bayan kendince beni azarlamaya çalıştı tabi gereken cevabı aldı benim merak ettiğim bunca zaman bu Telekom neredeydi illa vatandaşın üç kuruş borcunu faizle şişirip milletin parasını çalmaktan başka birşey yapmıyorlar yazıklar olsun diyorum

 • 10 gün önce

  Ekol Hukuk isimli dolandirici sahtekar hukuk burosuna asla ama asla inanmayin soyledikleri hersey yalan dolan.

 • 13 gün önce

  Ekol Hukuk borcunuz var diyerek aslinda hicbir gercek borcu olmayan vatandasi dolandirmaya calisan bir hukuk sirketidir...Bir avukat olarak; EKOL HUKUK un tacizlerine ve yalanlarina maruz kalan herkesten rica ediyorum: Evinize yolladiklari sahte borc kagitlarini veya baska delillerinizi Istanbul Barosu : 02122516325 telefonuna info@istanbulbarosu.org veya Barolar Birligine 00903122925900 barobirlik@barobirlik.org.tr sikayet edin. Bu sozde hukuk burosu bile bile borcu olmayan vatandasi bile borcunuz var diyerek kandırmaya calisiyor bunlari sikayet edin ki meslekten atılsınlar.

 • 13 gün önce

  Nedense EKOL HUKUK tan şikayetçi herkesin dosyalarına baktığımda hepsinin de borcu 800 TL, 900 TL, 1000 TL? Bu adamlar niteliklii dolandirici lutfen Istanbul Barosunu arayip bu sözde avukatlar şikayet edin.

 • 13 gün önce

  Lütfen şikayetinizle birlikte, varsa ekol hukukun size yolladigi sahte borc kagitlarini Istanbul Barosuna ve Turkiye Barolar Birligine gonderin ki bu ekol hukuk daha fazla vatandasi dolandiramasin. info@istanbulbarosu.org.tr ve barobirlik@barobirlik.org.tr

 • 13 gün önce

  1 haftadır bunalttılar 2001 yılından kalma turksat borcu varmış faızı ıle bırlıkde 3500 tl olmus falan fılan mesajlar ardı arkası kesılmeyen telefonlar ne bu yaa kımdır bunlar nedır bunlar yenı nesıl telefon dolandırcılıgı mı ? anlamadım gıttı zaman asımı dıye bır sey var lanet olsun bunları sıkayet edecek bır yer yokmu ? yardımcı olun ltf oglumun tlf bulmuslar onu bıle arıyorlar

 • 16 gün önce

  adeta taciz ediliyorum mesaj yolluyorlar polisle yasal adresime gelip icra yaparak eşyalarımı alacaklarını söylüyorlar söz konusu borçla ilgili daha önceki hukuk bürosunun yatırdığım taksitleri bildirmeyip 8 sene önce icrayla tehdit ettiği içim dava açmıştım..Ödemelerimi icra dosyasına yaptım onların göstermedikleri ödeme belgelerimi de dosyama ekledim.hiç ödeme yapmamışım gibi tekrar toplu ödeme yapmamı yoksa evime haciz geleceği tehditini yineleyip duruyorlar asla muhatap olmıyacağım dolandırıcı olduklarını düşünüyorum.Türk telecom üzerinde bir kere dolandırıldık zaten

 • 16 gün önce

  Bir avukat olarak; EKOL HUKUK un tacizlerine ve yalanlarina maruz kalan herkesten rica ediyorum: Evinize yolladiklari sahte borc kagitlarini veya baska delillerinizi Istanbul Barosu : 02122516325 telefonuna info@istanbulbarosu.org veya Barolar Birligine 00903122925900 barobirlik@barobirlik.org.tr sikayet edin. Bu sozde hukuk burosu bile bile borcu olmayan vatandasi bile borcunuz var diyerek kandırmaya calisiyor bunlari sikayet edin ki meslekten atılsınlar.

 • 19 gün önce

  Bu telefon mumarasından sürekli mesaj geliyor bana benim ismimde değil zafer diye birisinin ismine ilk defa böyle bişey oluyor kafayı yicem artık arkadaşlar biriniz söyleyin ya arayıp azarlıcam ya da biyere şikayet etcem telefonda arayayarak şikayet edebiliyormuyum biryere

 • 19 gün önce

  O kadar arsiz yuzsuz sekreterlee calistiriyorlar ki bunlari aradiginiz taktirde gercekte hicbir borcunuz olmasa bile sizi korkutarak borcunuz olduguna inandirmaya calisiyorlar... o kadar cahil sekreterler calisiyor ki kufur etseniz bile bana kufur ettiginiz icin sizi icraya verecegim diyorlar... etik kurallari olmayan tum derdi haksiz kazanc saglamak olan bir buro! Sakın tuzaklarına dusmeyin.

 • 19 gün önce

  +903122925900 Barolar Birligi ve 02122516325 Istanbul Barosuna sizi taciz eden sahte mesajlar sahte borc kagitlari gonderen Ekol Hukuku sikayet edin ki bu adamlar halki daha fazla dolandiramasin meslekten atilsinlar ceza alip.

 • 19 gün önce

  02122516325 numarali Istanbul Barosuna bu tacizci ve yalanci Ekol Hukuk ofisini sikayet edebilirsiniz. Sikayet edin ki bu vatandasi kandirmaya calisan buro daha fazla dolandiricilik yapamasin.

 • 21 gün önce

  DİKKAT...............: http://www.milliyet.com.tr/dolandiricilar-icra-yla-calisyor-gundem-2186562/

 • 21 gün önce

  Ekol Hukukun 2124659058 ve 2122658858 numalarindan günde 3-4 kez arayan tacizci ve yalanci sekreterlerinin telefonlarina siz de maruz kalirsaniz bu dolandirici hukuk firmasi hakkinda basiniza gelenleri ve elinizdeki delilleri lutfen ama lutfen info@istanbulbarosu.org ve barobirlik@barobirlik.org.tr adresleriyle paylasiniz ki bu sirket daha fazla vatandasi kandiramasin meslekten atilsinlar.

 • 21 gün önce

  0212 456 90 58 ve 0212 456 88 58 numarasindan hicbir borcu olmayan vatandasi arayip borcunuz var diyerek kandirmaya calisan EKOL HUKUK a aittir bu adamlara asla inanmayin bu adamlar haksiz kazanc saglamayi yasam tarzi haline getirmis adamlar sizi aradiklarinda usenmeyin savciliga sikayet edin ve sozce temsil ettikleri Telekomu da sikayet edin bu adamlarin hilesine ortak olduklari icin. Baro birlik ve Istanbul Barosuna da elinizdeki delilleri usenmeden gonderin ki bu dolandiricilar vatandasi taciz edemesin daha fazla dolandiricilik yapamasinlar.

 • 2 ay önce

  Bu numara ekol avukatlık bürosuna ait. Ttnet Avea TürkTelekom vs dosyalarının icra takip işlemlerini yapan saygın bir avukatlık Bürosudur borcunu kabul etmeyen ödeme niyetinde olmayan kişiler tarafından yazılmış yorumlara itibar etmeyiniz benimde Türk telekom ve ttnet borcum vardı gerekli tüm indirimleri yaptılar ayrıca hesabiniza ödeme yapıyım dediğimde güvenlik gereği hesaba para almıyoruz birebir Türk telekom genel müdürlüğüne ödememi yaptırdilar sizce bu olayın dolandırıcılık neresinde??

 • 27 gün önce

  Utanmadan bu dolandırıcı sahtekarları korumaya çalışmış ahlaksızın teki! 02124659058 sahtekar hırsızlara aittir bir avukat olarak herkesi uyarıyorum !

 • 22 gün önce

  Avukat bey ödemenizi gidip kurumsal firma olan Türk telekom genel müdürlüğünden yapıyorsunuz o şekilde yönlendiriyorlar ve hala belli bir bölümü devlet bünyesinde olan bir yere yapıyorsunuz odemeyi hesaplarına dahi para kabul etmeyen bir firma nasıl insanları dolandirabilir yapmayın..icralık dosyanız olduğunu internet üzerinden Türk Telekomun kendi sitesi üzerinden bile kontrol edebiliyoken böyle kolaya kaçıp doğru olmayanı asıl siz savunmayın lütfen..

 • 21 gün önce

  Sadece 212-465 90 58 değil, benim taciz edildiğim gelen numara da 212-465 88 58... 20 sene öncesinden borcum olduğunu ödemezsem evimi çilingirle açıp mallarımı haczedeceklerini yazmışlar. Türk Borçlar kanununa göre tüm alacaklar 10 YILLIK ZAMANAŞIMI SENESİ GEÇTiKTEN SONRA TALEP EDİLEMEZ, İCRAYA KONAMAZ VE DAVA KONUSU EDİLEMEZ. yasaları bilmemek sıradan bir insan için bile MAZERET SAYILMAZ. Buna rağmen AHLKALI, DÜRÜST VE NORMAL BİR HUKUK İNSANI VE AVUKAT BÖYLE BİR ŞEY YAZAR MI? Bunlara kesinlikle ödeme yapmayın, mutlaka ve mutlaka c.savcılıklarına, barolara ve "korkutarak, tehdit, şantaj, taciz gibi yöntemlerle hukuken cebri icrayla takip edilmesi mümkün olmayan veya geçerliliği olmayan alacaklardan yaptıkları TAHSİLATÇILIĞA göre pay aldıkları ve adını kullandıkları kurumlara da şikayet edin.

 • 21 gün önce

  Bir avukat olarak tum vatandaslarimizi uyariyorum : Ekol Hukuk 212 465 90 58 den arandiginizda ve borcunuz var odeyin dediklerinizde mutlaka Turk Telekom Web Sitesinden kontrol ediniz borcunuzu TC kimlik numaranizi girerek. TC numaranizi girdiginizde aslinda kayitli hicbir borcunuz olmadigini goreceksiniz... Asla inanmayin Ekol Hukuka.

 • 21 gün önce

  Turk Telekom un web sitesinden borcunu sorguladigim vatandaslarin hicbirinde borc gozukmuyordu hepsinde 0 TL borc gozukuyor Ekol Hukuk un gunde 5 kez taciz ettigi kislerin aslinda gercekte hicbir borcu olmuyor ama bu dolandirici firma ve cahil sekreter ekibi borcunuz var diyerek israrla borcu olmayan vatandaslari arayip taciz ediyorlar. Bu etik kurallardan nasibini alamamis Ekol Hukuk ve 212 465 90 58 numarasindan arayanlara asla ve asla inanmayin Avukat olarak tum vatandaslarimizi uyariyorum!

 • 21 gün önce

  Sen de bu işin içindesin galiba. saygın hukuk büroları önce talep ettikleri alacakların HUKUKEN ZAMANAŞIMINA UĞRAMIŞ ALACAKLAR OLUP-OLMADIĞI KONUSUNDA BORÇLULARA DÜRÜSTÇE BİLGİ VERİR AÇIKLAMA YAPAR, BELGELERİNİ GÖNDERİR, SORUMLU OLAN AVUKATIN İMZASINI TAŞIR. saygın hukuk büroları, hukuken geçerli bir takip yaptıysa bunun gereğini ne pahasına olursa olsun yapar. bunun için mutlaka borçluya daha önceden devletin resmi kurumlarından bir tebligat gönderir. bunları yapmadan tehditle, şantajla, tacizle para TAHSİLATÇILIĞI MAFYANIN YÖNTEMİDİR. Israrla tele-taciz yapılırsa yaygın telefon dolandırılığından farkınız kalmaz. gerçek bir avukat ve hukukçu böyle işlere tenezzül etmez, meslekten atılacağını da bilir. türksat, telekom gibi şirketler de "zamanaşımına uğramış, hukuken hiçbir şey elde edemeyeceği bilinen alacaklarını" mafyatik ve dolandıcılık yöntemiyle tahsilatına rıza göstermez. ayağınızı denk alın. mutlaka c.savcılıklarına ve adı geçen avukatın bağlı olduğu baro başkanlığına şikayet edin. Miktar küçük te olsa geçersiz ve/veya gerçek olmayan alacaklar için taciz, korkutma, tehdit, şantaj gibi hukuk dışı yöntemlerle tahsilatçılık yapılması suçtur.

 • 21 gün önce

  Dogru duzgun hicbir hukuk burosu sekreterleri bu kadar cahil ve bu kadar arsiz yuzsuz olamaz, hicbir hukuk burosu vatandasi hergun arayip taciz etmez ! Buradan bile belli ne mal olduklari sahtekar bunlar hukuk bilgisi olmayan halki tuzaga dusurmek amaclari.

 • 27 gün önce

  Bu 02124659058 numarasi dolandiricilara aittir bir avukat olarak asla bu dolabdiricilara inanmamanizi oneririm. soytari bunlar seref yoksunlari.

 • 21 gün önce

  Özellikle Ölmüş kişilerin yakinlari arayarak ölmüş kişinin şu kadar borcu var ödeyin diyorlar ve Telekom İnternet şubesinden o kişilerin borcunu kontrol ettiğimizde 0 TL borç görünüyor... Ekol Hukuk ve tacizci ekibine hiçbir nedenle inanmayın ! sizi taciz ettiklerinde üşenmeden savcılığa gidip huzuru bozma taciz davası açın bunlara karşı şark kurnazı bunlar.

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 02124658858EKOL-HUKUK diye yazan numaranız gelen bir mesaj da yazanlar : , Sayin Xxxxx xxxxx , 2016/20638 Esas Sayili TURKSAT icra dosyaniz icin tarafiniza yapilan tüm yasal ihtarlara ragmen ödeme yapmadiginiz tespit edilmistir. Güncel adresinize haciz yapilacak olup, evde olmamaniz durumunda kapiniz polis esliginde ve cilingir yardimi ile acilip, tüm masraflari tarafinizdan tahsil edilecektir. Adresinizde bildirimsiz degisiklik yapmaniz durumunda 331.mad. geregince hakkinizda hapisle tazyik davasi acilacaktir. Bilgi icin Ekol HUKUK 02124658858 B002
 • 02124659057Bizi de sabah aradılar hukuk firmasıymıs ama yorumları okuyunca geri dönmedim arastırmak güzel şey
 • 02124658868Hukuk bürosu.Banka veya başka borçlarla ilgili.