02127022117 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır iki yüz on iki - yedi yüz iki - yirmi bir - on yedi olarak okunur. 

0212 702 21 17 nolu hat en son  6.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 4 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • 21 saat önce

    Bu telefonu aradığınızda çok geç telefonu açıyorlar PINAR isimli bir bayan bakıyor telefona oda yardımcı olamıyor. Ukalaca cevaplar veriyor. TUĞBA SEVER isimli bayanda müşteri memnuniyeti yetkilisi imiş ama kimse memnun değil ben tüketici mahkemesine vereceğim bu şirketi ürün beş para etmez insanları resmen dolandırıyorlar. Ürün BURAK ODABAŞI 0212 567 82 75 TELEFON Topçular Mah. Çiftçi sok.no: 16 TOPÇULAR/EYÜP/İSTANBUL Adresinden 10 TL. karşılığı MNG Kargoyla ürünü yolluyorlar. Fakat iade yapmak istediğinde muhatap bulamıyorsunuz. Tüm mailler kayıtlı bunlarla mahkemeye vereceğim. Alacaklarda dikkatli olsunlar. Suat

  • 22 gün önce

    0 212 702 21 17 numara, dolandırıcılık yapan SERHATHAN NAKLİYE HIRDAVAT İNŞAAT METAL GEMİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. ne ait. firma sahibi HALİL İBRAHİM AKAR. ayrıca firma internette SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ adı ile sahte ürünler satıp, ürünün iade süresini fatura tarihinden itibaren 7 gün ile sınırlayıp, ürünü geç göndererek, hiçbir şekilde ürünün iadesini sağlamıyor. bu da yetmezmiş gibi, oraya yetkili olarak oturttuğu SAMET TAŞ isimli saygısız, yetkilisi ile insanlarla dalga geçiyor. bu firmadan asla ve asla hiçbir ürün almayın, firmayı kapatılması için polise bildirin ve tüketici mahkemesine şikayet edin.

  • 27 gün önce

    bu numara hangi kanalin ogrenmek istiyorum

02127022117 numarası ile ilgili bilgiler

02127022117 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !