02127022838 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0(212)7022838 nolu hat en son  12.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 25 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 2 ay önce

  TELEFON EDİYORUM CEVP VERMEYİP MÜZİK DİNLETİYORSUNUZ ?

 • 2 ay önce

  bacılarını analarını *** inşallah o para zehir olur en sevdiklerinin bedenine girer ve asla dermanı bulunmaz *** *** evlatlar bu ürünü satankar ve vesile olanlar bu mesajı gören yetkililer görün len insanlar kolay para kazanmıyor ***

 • 2 ay önce

  Bunlar resmen sahtekar.gösterdikleri ürünle gelen ürünün alakası yok. Bu numarada cevap vermiyor. Sipariş vereceklerin dikkatine.

 • 3 ay önce

  17,12,2016 ,tarihinde bende ayakkabı siparişi verdim,18,12,2016,pazar günü bir bayan beni aradı pazartasi kargoya verilecegini söyledi,her hangi bir aksilik durumunda değişme gibi falan her awm de bulunan magzalarda değişebileceğimi onayladı,inşallah yanılmıyordur.acaba?????.

 • 3 ay önce

  internetten ayakkabı siparişi verdim bende. Bir hanım aradı ve siparişi söyleyip onay istedi. Ben de onayladım. Şimdi ayakkabıyı bekliyorum. Bakalım ne çıkacak!?

 • 3 ay önce

  Bende burdan ayakkabı aldım ve mağduruyum. Kargonuz gelince kapıda açıp bakın. İstediğiniz gibi değilse iade edin hemen

 • 3 ay önce

  internetten ayakkabı siparişi verdim bir bayan bu numaradan döndü siparişi gönderiyorum onaylıyormusunuz diye Bende kontrollü teslim şartıyla kabul ediyorum diyince kadının hemen setonu değişti öyle ise neden internetten siparişveriyorsun diye bana akıl vermeye kalkıştı bende iptal ettim yani kontrollü teslimatı kabul etmedi şüpheli

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 0212702219921 MART 2017 SALI GÜNÜ AKŞAM SAAT 18..31 DE O212-7022199 ARADILAR AÇMADIM İNTERNET ARAŞTIRMA İNCELE ME YAPTIM İSTANBUL ÇIKIYOR DOLANDIRICI HER TÜRLÜ MELANET PİSLİK KÖTÜLÜK AHLAKSIZ ÇETE DİYE YORUMLAR VAR. BU NUMARA BELLİ DEVLETİN GÜÇLERİ BU NURAMADAN TESPİT EDİP BUNLAR ÇETEYSE ELE GEÇİRME YAKALAMA YAPAMIYORLARMI ÇOK İLGİNÇ ÜLKE SAHİPSİZMİ BUNLARA BÖYLE MÜSADE EDİLDİKCE DAHADA ÇOK ÇOĞALIRLAR.ALLAHA EMANET SAHİPSİZ YAŞIYORUZ.BU BELLİ OLAN NUMARALAR ÖYLEYSE BUNLARI DURDURUNUZ.YENİ YÖNEM ÇARELER PROJELER ÜRETİNİZ YOK EDİNİZ
 • 021270223462 kere aradı açmadım dolandırıcı olabilir engelleyin gitsin
 • 02127022179sahte bir facebook sayfasından arkadaşımmış gibi bir mesaj hazırla ben size gönder dediğim zaman hemen 79 79 gönder diye mesaj attı. Kuşkulandım ve mesaj göndermedim. Sahte Facebook sayfasının adı: Lutfııye Ceyllan Sonmez. İki ı harfine ve iki ll harfine dikkatinizi çekerim.
 • 02127022634Bu sş gruptan kinoa aldım , sanırım bende kazıklananlardanım. İçtiğim toz sahlep ve tarçın tadında bir toz.gelen kutu deforme olmuş vaziyetteydi .fatura üzerindeki numarayı aradım sürekli meşgule geçiyor. Böyle sahtekarların icabına bakmak lazım .
 • 02127022925Malesef ki benimde başıma geldi ve ödemeyi yaptım İstanbul'dan diyince bende ablam falan göndermiştir diye düşündüm neyse açtım Chanel ürünleri ablamı aradım teşekür etmek için yok oyle bişey dedi. MNG kargoyu aradım siz siparıs vermişsiniz dediler ama ben oyle bir siparış vermedim. Neyse merkezi aradım dolandırıldım galiba dedim onlarda bu olayla ilgili şubeleri bilgi vericem dedi sizede en kısa zamanda donuş yapıcam dediler bakalım nolcak