02127022838 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0(212)7022838 nolu hat en son  12.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 25 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 3 ay önce

  TELEFON EDİYORUM CEVP VERMEYİP MÜZİK DİNLETİYORSUNUZ ?

 • 3 ay önce

  bacılarını analarını *** inşallah o para zehir olur en sevdiklerinin bedenine girer ve asla dermanı bulunmaz *** *** evlatlar bu ürünü satankar ve vesile olanlar bu mesajı gören yetkililer görün len insanlar kolay para kazanmıyor ***

 • 4 ay önce

  Bunlar resmen sahtekar.gösterdikleri ürünle gelen ürünün alakası yok. Bu numarada cevap vermiyor. Sipariş vereceklerin dikkatine.

 • 4 ay önce

  17,12,2016 ,tarihinde bende ayakkabı siparişi verdim,18,12,2016,pazar günü bir bayan beni aradı pazartasi kargoya verilecegini söyledi,her hangi bir aksilik durumunda değişme gibi falan her awm de bulunan magzalarda değişebileceğimi onayladı,inşallah yanılmıyordur.acaba?????.

 • 4 ay önce

  internetten ayakkabı siparişi verdim bende. Bir hanım aradı ve siparişi söyleyip onay istedi. Ben de onayladım. Şimdi ayakkabıyı bekliyorum. Bakalım ne çıkacak!?

 • 4 ay önce

  Bende burdan ayakkabı aldım ve mağduruyum. Kargonuz gelince kapıda açıp bakın. İstediğiniz gibi değilse iade edin hemen

 • 4 ay önce

  internetten ayakkabı siparişi verdim bir bayan bu numaradan döndü siparişi gönderiyorum onaylıyormusunuz diye Bende kontrollü teslim şartıyla kabul ediyorum diyince kadının hemen setonu değişti öyle ise neden internetten siparişveriyorsun diye bana akıl vermeye kalkıştı bende iptal ettim yani kontrollü teslimatı kabul etmedi şüpheli

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 02127022199bu numarea 21.04.2017 saat10.22 de aradı duymadım telefon sesini yine bu tarihte babamı iki kez aramıs aradım aradıgım numara calmıyor bile bunlar kidir bu numara kie aittir bilgi verebilirmsnz
 • 021270223462 kere aradı açmadım dolandırıcı olabilir engelleyin gitsin
 • 02127022179sahte bir facebook sayfasından arkadaşımmış gibi bir mesaj hazırla ben size gönder dediğim zaman hemen 79 79 gönder diye mesaj attı. Kuşkulandım ve mesaj göndermedim. Sahte Facebook sayfasının adı: Lutfııye Ceyllan Sonmez. İki ı harfine ve iki ll harfine dikkatinizi çekerim.
 • 02127022634Facebook üzerinden yönlendirilmiş olduğum www.botokstaniyi.com sitesinde Dr. Mehmet Öz'ün adını kullanarak tanıtmış oldukları kırışıklık giderici Goji Cream için site üzerinden adını ve telefon numaranı bırakıyorsun ve seni geri arıyorlar sipariş için. Web sitesinde kesinlikle hiç bir iletişim bilgisi bulunmuyor. Siparişi verirken de özelliklerini sorduğum kremin Himalayalardan geldiği, orijinal olduğu ve bandrollü olacağı söylendi. Eklenen imajlardan da görülebileceği gibi ürünün tanıtılan ürünle hiçbir alakası yok. Kapıda Aras Kargo ödeme yapmadan ambalajı açmama izin vermediği için ancak 200 TL ödeme yaptıktan sonra bu Üretici firması Gülsa Kozmetik olan ürün elime ulaştı. Bana ulaştıkları +902162350732 numaradan kendilerine ulaştım ve bana ürünü satan kişi ile görüşüp durumu anlattığımda ambalajın değiştiğini söyledi fakat merdiven altı imalatı gibi duruyor ve kesinlikle cildime sürme konusunda güvenmiyorum. İade istedim geri dönüş bekliyorum ama dolandırıldığımı düşünüyorum. Şikayetvar.com sitesinde de aynı firmanın farklı ürünlerinde benzer şikayetler olduğunu gördüm ve paramın iade edilmeyeceğini düşünüyorum. Fatura bilgilerinden firmanın SŞ Grup, Sabriye Şen, Kalyoncu Kullupu Mah. Kalyoncu Kulluğu Cad. No:3/5 Beyoğlu/İstanbul Tel:+902124188700, Beyoğlu VD 18764252702 olduğunu öğrendim. Bu konuda izlemem gereken yol için yardımlarınızı bekliyorum.
 • 02127022925Malesef ki benimde başıma geldi ve ödemeyi yaptım İstanbul'dan diyince bende ablam falan göndermiştir diye düşündüm neyse açtım Chanel ürünleri ablamı aradım teşekür etmek için yok oyle bişey dedi. MNG kargoyu aradım siz siparıs vermişsiniz dediler ama ben oyle bir siparış vermedim. Neyse merkezi aradım dolandırıldım galiba dedim onlarda bu olayla ilgili şubeleri bilgi vericem dedi sizede en kısa zamanda donuş yapıcam dediler bakalım nolcak