02127070110 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 707 01 10 nolu hat en son  21.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 222 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 38 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 4 gün önce

  VAKIFBANK GENEL MÜDÜRLÜK 4440724 TEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

 • 9 gün önce

  Arkadaslar süphelenmenize gerek yok ben bizzat bankayı aradım bu numara vakıfbank genel müdürlük numarası geciken ödemeyi bilgilendirmek amacı ile arıyor

 • 18 gün önce

  Arayıp bir defa çaldırıp kapatıyor geri dönünce düşmüyor

 • 22 gün önce

  Aradı kapattı Tekrar aradım tel düşmüyor

 • 28 gün önce

  Kim Aramış nerenin kodu Iç. Bhknmö

 • 29 gün önce

  Vakıfbank genel müdürlüğü numarası olduğunu biliyorum

 • 31 gün önce

  Arayıp müzik dinletti, 8sn sonra kapattım ve engelledim

 • 31 gün önce

  Böyle arayan numaraları direk redederim.

 • 41 gün önce

  Vakıfbank adına arıyor arada bir, 'niçin bilgilerimi bana hatırlatıyorsun?' diye sorduğumda, 'biz dolandırıcı değiliz' diyor telefonda sesi titrek bayan...

 • 44 gün önce

  Bana da 16 gün gecikmeli askeri ödemeniz var dediler

 • 45 gün önce

  bu numara beni dün defalarca aradı sonunda açtım ek hesabımdan 140 lira gecikmeli borcum olduğunu söylediler ancak benim ek hesabım yok bu numara muhtemelen dolandırıcıların aradığı numara sonra ben geri dönüş yapayım dedim ancak sürekli meşgul ,kızım a araştırda anne dolandırıcı numarası dedi sakın itibar etmeyin

 • 49 gün önce

  geri arıyorum sistem aramayı red ediyor. alternatif başka numarası yok mu 444 0 724 haricinde

 • 56 gün önce

  Açtim muzik dinlettiler . Vakifbanka ait diyorlar , boyle korsan tavirlar yakisiyor mu o kuruma , guvenilirligini zedelemiyor mu ?

 • 57 gün önce

  belirli aralıklarla arıyor ve ben açmıyorum.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  Arkadaşlar bu numara Vakıfbank in kesin bilgidir. az önce aradılar sagolsunlar her ay arayip kredi kartı borcumu hatirlatirlar ne zaman odeyebilecegimi sorarlar Mersis numarasi da veriyorlar doğrulama yapabilirsiniz.mesele telefonu açıp açmamak değil bence açtıktan sonra uyanık olmak korkak olmanın faydası yok acmazsaniz yine ararlar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  Aynı numara beni de aradı ve açmadım daha önceki aramasında açtığımda bekledi ve sanki ben aramışım gibi telefon çaldı ilk çalmada açtılar ve kapattım.Ne olduğunu bilmiyorum ama bu şekilde telefon çağrıları beni tedirgin etti.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  Vakıfbank genel müdürlüğüne ait bir numara.Geciken ödemelerle bilgilendirme ve hatırlatma amacı ile arıyorlar. Zaten çağrıda VB ait mersis numarası da veriliyor. Teyit etmek için şubelerden bilgi alabilirsiniz.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  11880 İ aradım hat sahibi bilgilerini paylaşmıyor numarayı aradım hat düşmüyor. bu numara vakıfbank a ait olma şansı olduğunu sanmıyorum çünkü benim vakıfbank la hiç bir ilgim yok. kesin dolandırıcılar

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  Arkadaşlar ben de buradan okuyup telefonu kapattım ancak sonradan vakıfbankı arayıp öğrendim ki onların numarasıymış. Dolayısıyla lütfen saçma sapan dolandırıcı falan yorumları yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin. Eğer sizi ararlarsa ve bilgi talep ederlerse yine de paylaşımcı olmayın ama telefonu açma konusunda da endişelemeyin. Zaten sizle telefonda görüşen kişi size bir güvenlik kodu söylüyor bunu da doğrulayarak güvence edinebilrisiniz.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  Bu numara sahtekarların numarası çok dikkat edin vatandaşın bütün kimlik bilgilerini edindiğim bilgilere göre Bankalardan ücreti mukabilinde alıyorlarmış yani bankalar ücreti mukabilinde bu bilgileri isteyene veriyorlarmış.Vatandaşların bankadaki hesaplarının olup olmadığını da yine bankalardan öğreniyorlarmış.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  bu numara tamamen dolandırıcıdır sakın inanmayın

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  Bu numara sahtekarların numarasıdır.Eğer sizi arayan kişi ben Savcıyım veya Başkomiserim diyorsa hemen o şahsa siz nerede görev yapıyorsunuz önce siz telefon numaranızı verin ben sizin savcı veya başkomiser olduğunuzu öğreneyim demeniz yeterli olacaktır.Hemen bu sahtekarlar numara isteyince telefonu kapatırlar.Teleşa heyecana kapılmayın onların en hassas noktası budur.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  Değerli arkadaşlarım;Bu numara Dolandırcı,sahtekar ve şerefsizlerin aradığı numaradır,bu numaradan size ulaşamadıkları taktirde sizi ev işyeri numarasından ararlar.Sizin kimlik bilgilerinizi harfiyen anne adı baba adı vatandaşlık numarası ve ev adresi iş adresinizi size harfiyen söylerler.ve sizin fetö terör örgütü darbeye karışmış olduğunu söyleyerek sizin heyecanlanmanızı sağlarlar ondan sonra sıra sizin bankadaki paranızın bu örgüt tarafından alındığını çekildiğini veya hesaplarınıza ulaştığını zaman zaman hesaplarınızdan para alındığını ifade ederler.Konuşmalar böyle devam eder netice para ve altınlarınızı bize teslim edin biz güvence altına alalım derler inanmayın sakın sakın inanmayın.Bir CUMHURİYET SAVCISI veya Başkomiser sizi telefonla aramaz sizin paranızı ve altınlarınızı asla sormaz bunlar sahtekar şerefsiz dolandırıcıdır sakın unutmayın inanmayın para ve altınlarınızı bu adamlara vermeyin.Telefonda heyecan ve telaşa kapılarak kimlik bilgilerinizi banka kart şifrelerinizi vermeyin paranızın bankada olduğunu söylemeyin.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  Değerli arkadaşlarım bu numara;kendini Savcı,Baş Komiser olarak tanıtan sahtekarların numarasıdır.Adınız FETÖ terrör örgütüne karışmış diye sizi ararlar,sizin kimlik bilgilerinizi harfiyen size söylerler konuşmalardan sonra sizin banka hesaplarınızda azalma olup olmadığı durumundan hareket ederler.Asla inanmayın amaç sizin bankada paranızın olup olmadığını öğrenmek içindir.Bu sahtekar dolandırıcı ve şerefsizlere asla ve asla inanmayın.Eğer cep telefonundan size ulaşamadıkları taktirde sizi ev veya işyeri telefonundan ararlar.Aaradıkları telefon numaraları yoktur özel veya gizli numaradan ararlar.Bu şerefsizlerle asla konuşmayın bunlar dolandırıcı onursuz haysiyetsiz şerefsiz kişiliksiz insanlardır.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  Vakıfbank genel müdürlüğünün geciken ödemelerle ilgili birimine ait bir numara. durumunuzla ilgili bilgi veriyorlar ne zaman ödeme yapabileceğinizi sorguluyorlar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  YALAN BİR NUMARA SAKIN AMA SAKIN ARAMAYIN 3000 TL Mİ YEDİLER

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  Bu noyu kım vakıfbanka aıt diyorsa o kişi dolandırıcı dır ben vakıf bank dan öğrendim böyle bir numara vakıf banka ait değil...

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  bu numara her gün arıyor bende açmıyorum bu ne ya tel numaranı versen bi dert vermesen bi dert

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  Ben tel açmadım ama Vakifbank ödenmemiş kredi kartım vardı diğer arkadaşların dediği gibi Vakıfbank bana bunu hatırlatmak istemiş olabilir

 • 3 ay önce

  Vakifbank Numarasi korkmayın ama her arayan numaraya da donus yapmayın sadece soru işareti adiyla kaydedin ileri de sorun oluşur en azından göz aşina olursunuz saygilarimla.

 1  .Sayfa  

02127070110 numarası ile ilgili bilgiler

02127070110 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !