02127087539 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 708 75 39 nolu hat en son  2.1.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 41 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 8 adet yorum yapılmıştır.

 • 14 ay önce

  Nedir bilemedim... Amaç ne hiç anlam veremedim.

 • 15 ay önce

  arıyo müzik dinletiyor pezolar

 • 15 ay önce

  Bu numara çalıyor, açıyorsunuz cevap verilmiyor. Çabuk açarsanız kapatamıyorlar. Asıl amaçları sizin onları aramanız. Yorumlarda herkes digitürk yorumunu yapmış ama, bu yorumları da kendileri yapıyorlar. Herkes digitürk sansın diye. Asıl amaç sizi arayıp kapatmak, sonra sizin onları aramanız bekleniliyor. Digitürk niçin açıp cevap vermesin. Bunlar akıllı çocuklar. Anaları bacıları karıları kızları güzel insanlar... Canlarım benim... Dişi'lerini sevdiklerim...

 • 15 ay önce

  sürekli arıyor cevap vermiyor deyyus

 • 15 ay önce

  01.09.2015 18:09 az once aradı serefsizler artık bıktık digiturk zaten hukuk kanun dinlemiyor surekli mesaj arama savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağım.. herkes boyle yapsın burası muz cumhuriyeti degil!!!!

 • 16 ay önce

  yeter ya yeter özel hattim ok. Şirket hattimi ele geçirmiş devamlı ariyo bu numara lanet olsun size ya

 • 16 ay önce

  lanet olası dgi türk yeter artık gına geldi en sonunda kötü söz söyleteceksiniz bedavada verseniz almayacağım almayacağımmmmmmmmmmmmm yeter artık birileri duysun olur olmaz aramasınlar en sonunda mahkemeye gideceğim galiba

 • 17 ay önce

  Digitürk satış,reklam vb.numarası.

02127087539 numarası ile ilgili bilgiler

02127087539 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !