02127092090 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 709 20 90 nolu hat en son  20.2.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 25 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 10 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 9 ay önce

  Beni arayıp müzik dinlettiler

 • 10 ay önce

  5 ocakta beni esra diye biri bu numaradan medlife sigorta diye arayıp aynen tc numarama,adres bilgilerime kadar söyleyip kullandığım iki kredi kartımın bilgilerini verip beni defalarca aradı.yeni taşındığım evde henüz internet bağlanmadığı için kontrol edemedim sadece aradıkları numarayı kontrol ettim medlife diye telesekreter çıkınca konduramadım ve iki gündür çok hastaydım nasıl olduysa ilk önce meblası düşük bankanın güvenlik numarasını verdim,aradılar bu olmuyor dediler,diğerini istediler.aptal gibi verdim.güya önce bana sözleşme göndereceklerdi.meğer o günü ikinci karttan aig sigorta adına anında çekmişler parayı,dün gece ekstrede gördüm,hemen müşteri hizmetlerini arayıp iki kartımı da iptal ettirdim.şimdi bu numara novgrup diye açılıyor ve sadece telesekreterle muhattapsınız.konuşacak kimse yok.aig i aradım,atlatıyorlar.bunlar ortak çalışıyor sanırsam.güya hayat sigortasıydı,aig ise araç sigortası.anlayacağınız olan 44.50tl gitti sadece.onda şükür diyorum.ya tamamını çekselerdi.

 • 10 ay önce

  üçkagıtcılar acmayın muzık dınletıyorlar

 • 11 ay önce

  ARAYIP MÜZİK DİNLETTİLER. Bİ KAÇ SANİYE DİNLEYİP KAPATTIM

 • 11 ay önce

  beni arada ama cevap vermedi bo numara neden sürekli olarak bizzleri aramktadır

 • 11 ay önce

  Biraz önce arandim açtım sadece müzik çalıyordu alo alo dedim cevap yok kapattım tel nosu nu sorgulamak için girdim

 • 11 ay önce

  28.12.1015 tarihinde saat 17:52 de Esra hanım aradı. daha önceki arkadaşların da belirttiği gibi standart kart nolarının ilgili numaralarıyla kalanları almaya çalıştı. Bu sırada ben internetten arayan noyu sorguladığımda arkadaşların yorumlarını gördüm ve onlara yanlış bilgiler vererek oylamaya çalıştım. Ama bilgilerin yanlış olduğunu hemen anlıyorlar. Bu arada aradığım 155 ten ilgili arayan numarayı istediler ve teli kapatmamı söylediler.

 • 11 ay önce

  Kredi kartı kullanacası olduğumuz için sigorta hizmeti veriyormuş dolandrcılara inanmaynz.

 • 11 ay önce

  hangi bankayla çalışıyorsunuz diyor. x banka deyince de kartınız xxxx numaraylamı başlıyor diyerek kandırmaya çalışıyor. mesela iş bankası 4543 ile başlıyor. bu standart bir bilgi. sakın inanıp da kart numaranızı falan vermeyin.

 • 11 ay önce

  kendisini bankadan aradığını ve kredi kart numaramı istedi.tabii vermedim.

 1  

02127092090 numarası ile ilgili bilgiler

02127092090 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !