02127098699 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 709 86 99 nolu hat en son  21.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 54 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 37 adet yorum yapılmıştır.

  2  
 • 6 ay önce

  Benide aradılar hakem heyetinden aradıklarını 1000 tl alacağımın olduğunu söylediler bende araştırmam lazım sonra bu numaradan size dönerim dedim ve konuşmalarıda kayıt ettim ama aramıcam çünkü araştırmam sonucu gerçekten hakem heyetinin böyle bir numarası olmadığını öğrendim yazık insanları 59 tl ye kandırmaya çalışıyorlar kanmayın inanmayın...

 • 6 ay önce

  merhabalar ben de tüketi hakkını arasım böyle bir numaraınız varmı dır diyerek böyle bir numaranın olmadığı söylendi yani kesinlikle inanmayın benş arayan da gül 1000 tl olduğunu söyledi alacağımın inanmayın arkadaşlar sayg.

 • 6 ay önce

  bizide aradılar aynısını söylediler şişlideymiş yerleri Yasemin diye bir kadın arıyor okadar seri konusuyorki milleti kandırıyor .

 • 6 ay önce

  beni de aradılar bilgi ve evrak dediler ilgilenmediğimi söyledim

 • 6 ay önce

  bu tel bankalar hakem heyetinin mi

 • 6 ay önce

  Aynı konuşmalar benimlede gerçekleştirildi.İstenilen 59 lirayı evraklar elime geçsin inceleyeyim sonra parayı yatırırım dediğimde evraklar göndermeyi iptal ettiler...

 • 7 ay önce

  04.05.2016 da bu telefondan Gül hanım isimli biri bankalar tüketici hakları hattından arıyorum diyerek aradı. Kredi kartlarınızdan kesilen aidat bedelleriniz 1000 tl ye ulaşmış,kanun gereği size 3 gün içinde formlar göndereceğiz.Bunları bankada dolduracaksınız.Bu formlar geldikten sonra barkodu söylemek için bizi arayın. Bu işlemler ücretsizdir ,sadece değerli kağıt bedeli 59 tl ücreti vardır.Bize barkodu bildirdikten sonra bankalar sizi arıyacak ,dökümanlar verecek ve sizde bunlara göre tahsilatınızı yapacaksınız ve ödediğiniz bu 59 tl yi de bankadan geri alacaksınız dedi. Güncel adresimi istedi. Siz başvuru yapmadıktan sonra hangi tüketici hakları sizi arar.Alacaklı olduğunuz miktarı nerden bilebilirler.Bankalar bunlara, benden alacakları var diye liste mi veriyor. İnanmayın ve kanmayın!Hiçbir bilgi vermeyin!

  2  

02127098699 numarası ile ilgili bilgiler

02127098699 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !