02127099428 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 709 94 28 nolu hat en son  16.11.2015 tarihinde sorgulanmış, toplamda 22 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 9 adet yorum yapılmıştır.

 • 12 ay önce

  Isteyin gelsin. Almayin bana 3 kere yolladilar geri gitti ptt yapilan odemedeler devlete katkida bulunmanizi saglar ;)

 • 13 ay önce

  Beni de arayıp telefon kazandığını söyleyen sekreter çıktı. Saat 14:10 ve neden bir şey yapılmıyor anlamıyorum.

 • 13 ay önce

  Bunlar sahtekar ve dolandırıcı. Uyanık olun tuzaklarına düşmeyin. Sona büyük zararlara uğrarsınız. Bu devirde kimse kimseye bedava bir şey vermez! Hele hiç bir ilişkiniz ve ilginiz yoksa! Durup dururken neden size hediye versinler?Yalnız bu numara değil bunun pek çok dolandırıcı var.Bu sebeple; 1- İlişkiniz olmayan kimse size abonelik vermez! 2- Abone olmadığınız bir yere "düzenli ödeme" yapmanız söz konusu değildir. 3- Abone olmadığınız ödeme yapmadığınız bir yer size "düzenli ödemeleriniz" için size Samsung 6 gibi pahalı bir telefonu hediye etmez! Sazan gibi Yeme atlamayın!

 • 13 ay önce

  Beni de aramislar ama sonradan gordum iyi ki acmamisim o zaman.

 • 14 ay önce

  06 / 10 / 2015 tarihinde saat 12 41 de bir kere arandım. İlk kelimesini anlamadığım ( ........ bir yıllık ücretsiz üyelikle beraber cep telefonu kazandınız istiyorsanız 1 e basın ) dedi .Ben numaraya tekrar bakayım derken telefon kapandı. Şimdi vaktim olduğu için numarayı inceledim. Bir takım sıkıntılar yaşandığını okudum öğrendim. Şeref ve saygısı olmayan insanlar. Bir daha arayın da siz bir şok yaşayın. (

 • 14 ay önce

  ŞEREFSİZLER İNSANLARI RAHATSIZ ETMEKTEN NE GEÇİYOR ELİNİZE

 • 14 ay önce

  Dolandırıcılara ait kimse açmasn yada acsada galaxy S5 vimex telf kabul etmesin yalancı sahtekardırlar allahtan internetten araştırdım dolandırıcı olduklarını gördüm .

 • 15 ay önce

  Bu numaradan az önce arandım çekilişte cep telefonu kazandığımı söyleyen bir telesekreter cıktı 1 e basın hediyenize hak kazanın diyor tabi hemen kapattım sahtekarlar işte heryerde var bunlar aman dikkat edin sakın cevap falan vermeyin.

 • 15 ay önce

  0 212 709 94 28 numaralı hat, dolandırıcılara aittir. Not: Telefona çıkan kız, köpek gibi soluyordu. Dolandırıcı olduklarını anlamak için çaba sarfedilmesine gerek yok, kısa bi görüşme yapın anlarsınız.

02127099428 numarası ile ilgili bilgiler

02127099428 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !