02129120902 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 912 09 02 nolu hat en son  5.9.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 10 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 2 ay önce

  Green card başvurusu için 180 lira ödeme istiyorlar. Göruşmenin sonunda bilgilerimi alarak ödemeyi yaptım.Her aradigımda ulasabıliyorum. Sorunlu bir firma değil.Yaklaşımları çok olumlu.

 • 2 ay önce

  Aynı şekilde benden de bilgilerimi aldılar. Başvuru için 180 tl bir danışmanlık ödemesi isteniyor.İşlemleri başlattık dediler.Güvenemedim gittim ziyaret ettim.Gayet sıcak ve samimi davrandılar.Şüpheli bir firma olduğunu düşünmüyorum.

 • 3 ay önce

  firma adı ya da hangi sayfa olduğunu hatırlamadığım bir sayfada greencard ile ilgili bir başvuru formu doldurmuştum. ertesi gün bu numaradan müşteri hizmetleri adına bir temsilci tarafından arandım. 30 dk kadar süren bir konusma boyunca firma ya da şirkete ait bir isim söylememesi ve samimi tarzda olan ve sokak ağzına yakın sıcak ve ikna edici amaçla olduğunu düşündüğüm bir konuşma tarzıyla hitab etmesinden dolayı kuşkuya düştüm. belki firmaya ulaşırım mantığıyla numayı google'da arattığımda forumdaki yazılanları gördüm ve bu tecrübemi paylaşmak istedim. aslına bakarsanız hala doğru olup olmadığına emin değilim ancak tabiki tedbirli davranmakta fayda olduğunu düşünüyorum

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  Green card için arama yaptı ben green card başvurusu yapmıştım 6612 ye mesaja evet yazın dedi türk twlwkom 70 tl çekti

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  Green kart amerikada çalışma imkanı falan filan

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  Beni aradı geri döndüğümde müzik çalıyor sadece

02129120902 numarası ile ilgili bilgiler

02129120902 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !