02129252714 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 925 27 14 nolu hat en son  2.1.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 34 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 11 ay önce

  Bu numaradan sürekli mesaj geliyor. "Sigortanızdan dolayı kazandığınız 2750 tl lik hediyeyi alın yoksa iade edilecektir". şeklinde bir yazı geliyor. Anladığım kadarıyla bunlar telefonla sağlık sigortası yapıyorlar. Müşteriyi ikna ederek kredi kartı bilgilerini alıp, her sene aynı tarihde kredi kartından para çekiyorlar. Tabi ortada ne sigorta var ne bir şey. Eğer müşteri uyanıpta kredi kartı nı iptal ettirirse , parayı çekemeyeceklerini bildikleri için güya avukata veriyorlar. Avukatta birikmiş ücretleri talep ediyor. Tabii üç kağıtçılıklarını kamufle etmek için hediye gönderiyorlar. Dandik hediyeler. Peki anlı şanlı , adalet timsali avukatlarımız nasıl bunlarla işbirliği yapıyor anlamak mümkün değil... Yazıklar olsun soyguncular ülkesi olduk.....Madur durumda olan saf tüketici her zaman kazanan hırsızlar, soyguncular..

 • 11 ay önce

  Baktım ptt ye gelmiş. Geri yollayın dedim almadım. Dolandırıcıları dolandırdım, kargo parası onlara girdi.

 • 11 ay önce

  Sigorta "... No lu Telefon Numaraniza Policelerinizden dolayi tanimlanan 2750 tl degerinde HEDIYE paketinizi 3 gün icinde almazsaniz iade olacaktir. 02129252714" Aradım ptt ye sözde hediyeleri yollamışlar. Devlet kurumuyuz diyor üç kağıtçılar.

 • 12 ay önce

  Arkadaslar bu numara cogu kisiye ayni mesaji gondermistir.Bu sekilde insanlari kandirip dolandiriyorlar.Bu numaraya kesinlikle geri donus yapip , dediklerini yapmayin! Mesaj şu şekildedir : "No lu Telefon Numaraniza Policelerinizden dolayi tanimlanan 2750 tl degerinde HEDIYE paketinizi 3 gun icinde almazsaniz iade olacaktir." Numarayi bu adresten emniyet genel mudurlugune bildirebilirsiniz: https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

 • 12 ay önce

  Ben aradım dolandırıcı olduklarını söyleyince telefonu derhal kapattılar. 08.12.2015 10:40

 • 12 ay önce

  Ilgili kişiler neden bunlara müsade eder. Benim gibi saflar inanır arayabilir.

 • 12 ay önce

  DİKKAT! bu numaradan mesaj gönderip 2.750 tl. değerinde hediye paketi kazandınız diyerek insanları DOLANDIRIYORLAR.

02129252714 numarası ile ilgili bilgiler

02129252714 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !