02129252817 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

2129252817 numaralı sabit hat  İstanbul-Avrupa(34) iline kayıtlıdır. 

0212 925 28 17 nolu hat en son  25.1.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 126 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 69 adet yorum yapılmıştır.

  3  
 • 16 ay önce

  ARADIM NUMARAYI ADRES İSTEDİLER 2 ÇEYREK ALTIN BİR SAMSUNG TELEFON VE 1000 TL GIDA ÇEKİ GÖNDERECEKLERİNİ SÖYLEDİLER BAKALIM NE OLACAK.SADECE İSMİMİ VERDİM.PTT ŞUBESİNE GİDECEKMİŞ

 • 16 ay önce

  Banada aynı mesj dün geldi eşimede aynısı geldi şerefsiz dolandırıcılar

 • 16 ay önce

  Bu gibi şerefsizleri BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)'na bir dilekçe ile mesaj içeriğini yazın veya bir çıktı alarak bildirdiğiniz takdirde mesaj başlığı ve numarayı tahsis eden STH işletmecisinin Lisansı'nı iptal ettirebilir, en yakın polis karakoluna da bir dilekçe ile şikayet edebilir, e-devlet üzerinden BİMER'e şikayet edebilirsiniz. Lütfen hep birlikte Duyarlılık gösterelim ve bu gibi sahtekarları ve bunlara SMS Satan işletmecileri şikayet edelim ki başka canlar yanmasın. Bu gibi dolandırıcılıklar neden Avrupa'da yok duyarlı vatandaşlar nedeniyle değilmidir, lütfen sadece Yapacağımız birkaç saatimizi ayırmak.Herkesi duyarlı olmaya davet eder, temiz bir Dünya'da hep birlikte mutlu yaşam dilerim.

 • 16 ay önce

  Ayni mesaj banada geldi bu şerefsizlere itibar etmeyin.

 • 16 ay önce

  Bu sms bana da geldi "................nolu telefon numaranıza alışverişlerinizden dolayı tanımlanan 1750 tl değerinde HEDİYE paketinizi 3 gün içinde almazsanız iade olacaktır", şeklinde bir mesaj. Üstelik mesaj gönderen TTD HUKUK şeklinde görünmekte ve mesajın en altında bu telefon numarası yer almaktaydı. Şimdi düşünün ; 1-Alışveriş yaptığınızdan dolayı telefonunuza böyle bir hediye(1750 tl) tanımlanması olasılığı nedir ? Yanıt= sıfır....2-Telefonunuza böyle bir hediye tanımlanmış olsa size sms in TTD HUKUK (Google a yaz karşılığı bile yok) isimli birinden gelme olasılığı nedir? Yanıt= Sıfır....3-Bu zamanda 1750 tl gibi bir hediyeyi kim verir? Yanıt=Hiç kimse .BU GİBİ MESAJLARIN TAMAMI DOLANDIRICILIKLA ilgili. Oltaya yem olarak 1750 tl takıp rastgele atıyorlar, oltaya hangi saf vurursa onu takmaya çalışıyorlar. Lütfen oltalardan uzak durun, sazanlığın alemi yok. Bunların vicdanı kapalı.

 • 16 ay önce

  anasını *********** dolandırıcı bana mesaj attılar ttd hukuk yazıyor bacılarınızı *****

 • 16 ay önce

  Dolandırıcı bunların hepsi güvenmeyin

 • 16 ay önce

  dolandırıcı hepsi şerefsizler..

 • 16 ay önce

  Bu numaradan msj geldi ve 1750tl civarında hediye ceki kazandız dedi buna guvenebılır mıyım

  3  

02129252817 numarası ile ilgili bilgiler

02129252817 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !