02129255088 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 925 50 88 nolu hat en son  5.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 20 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 10 ay önce

  Ben bu sahtekarların anasnı Avrdnı ........ Ulan ben hayatta hiç alışveriş yapmış bir insan değilim.yavşak hırsızlar ....

 • 10 ay önce

  İki kez mesaj geldi "sizin için ayrılan telefonu alabilmeniz için onaylamanız gerek diye, bu numarayı bırakmışlar" birde kendilerine teknik bir isim takmışlar TEKNO SHOP :))).. İlkinde önemsemedim, tekrar bir mesaj geldi "sizin için ayrılmış samsun galaxy s6 telefon onaylamazsanız hakkınız iptal edilecek" diye bir daha mesaj geldi. Elimizdeki telefonu, cebimizdeki paramızı almanın yollarına bakılan bir zamanda "ille de telefon vereceğiz, gelin alın" hangi firma, hangi tok derki:))) İnsanlık o seviyeye gelinceye kadar gönlü, gözü ve bilinci tok olmalı. Oysaki halaaa karnını gözünü cebini başkalarının paralarını alarak doldurmaya çalışıyorlar. Lütfen bu mesajlara inanmayın artık. Belki onlarda akıllanıp kendi alın teriyle kazanmanın yollarını ararlar.

 • 10 ay önce

  02129255989nolu telefon danda aynı mesaj geldi böyle şfsizlere kanmayın

 • 10 ay önce

  Telefon kazandiniz onaylamassaniz iptal olur diye bi mesaj geldi aradim alisveris yapmissiniz dedi neler almisim say bakalim dedim bende onu tuketici haklari bilir dedi bende o zaman telefonu onlar versin siz kimsiniz bida sakin boyle mesajlar bana atmayin dedim suratima kapatti

 • 10 ay önce

  Devamlı rahatsız ediyor gereken yapılacak

 • 10 ay önce

  alışverişlerimden dolayı şu anda kullandığım cep telefonu numarama (5353259020) Samsung Galaxy S-6 akıllı telefon tanımlanmıştır, onaylanmadığı takdirde iade edilecektir diye bir sms geldi. Yukarıda ki telefon numarasının nereye ait olduğunu öğrenmek istiyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum.

02129255088 numarası ile ilgili bilgiler

02129255088 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !