02129328015 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 932 80 15 nolu hat en son  23.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 17 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 13 gün önce

  Plato hukuk burosu günde 15 kere arıyorlar 2 numaraları var zaten maaş icraya verildi hala bir şeyler almak istiyorlar mesajla iş yerinizi bulduk maaş icrası göndericez diyorlar ve nasıl bir şirkette akşam 7 de 8 de arıyorlar

 • 13 gün önce

  Arayıp konuşmuyorlar günde 15 kere arıyorlar iş yerinde rahat çalışamıyorum zaten maaş icraya verildi hala bir şeyler almak istiyorlar mesajla iş yerinizi bulduk maaş icrası göndericez diyorlar ve nasıl bir şirkette akşam 7 de 8 de arıyorlar

 • 26 gün önce

  Plato hukuk bürosu,ödemeyin hiç bir şey varlık şirketleriyle de çalışıyorlar.zaman aşımına uğramış borçları bile tahsil etmeye çalışıyorlar,sakın ödemeyin,4060 UYAP bilgi sistemine aboe olun telefonunuzdan,icra takibi başlatırlarsa itiraz edin bora,zamanında,alamazlar.

 • 3 ay önce

  Beni arayıp duruyorlar açmayınca mesaj atmışlar çalıştığım yeri tesbit ettiklerini Fortis Banka borcum olduğunu yazmışlar benim fortis ten kredi yada k.kartı kullanmadım. Edevlet ten kontrol ediyorum açılan bir takip yok en son aradıklarında açtım önce bir bekletmeden sonra güzel sesli bir o......u isim söyledi yanlış numara dedim kapattım. Baroya da şikayet edeceğim buyuk ihtimalle dolandırıcılar.....

 • 6 ay önce

  Yaklaşık bir hafta kadar bir süredir arıyor.Bir kere açtım aynı şekilde plato hukuk bürosundan aradıklarını bir borcum olduğunu söylüyor.Böyle bir borcun olduğu doğru fakat yakın zamanda ödendi ve hala bu numaradan arama ve SMS üzerinden mesajlar alıyorum.

 • 6 ay önce

  Arayıp tehtit ediyor borcunuz var ödemezseniz siz düşünün diye

 • 9 ay önce

  Plato Hukuk birosu olduklarını söyleyip para istiyorlar Dolandırıcı mı şüpheli konuşmaları var kelimeleri agızlarında yuvarlatarak konuşuyorlar tam anlaşılmıyor bilgisi olanların dikkatine cevap yazın.

02129328015 numarası ile ilgili bilgiler

02129328015 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !