02129328015 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır iki yüz on iki - dokuz yüz otuz iki - seksen - on beş olarak okunur. 

0212 932 80 15 nolu hat en son  11.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 12 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 4 adet yorum yapılmıştır.

 • 2 ay önce

  Beni arayıp duruyorlar açmayınca mesaj atmışlar çalıştığım yeri tesbit ettiklerini Fortis Banka borcum olduğunu yazmışlar benim fortis ten kredi yada k.kartı kullanmadım. Edevlet ten kontrol ediyorum açılan bir takip yok en son aradıklarında açtım önce bir bekletmeden sonra güzel sesli bir o......u isim söyledi yanlış numara dedim kapattım. Baroya da şikayet edeceğim buyuk ihtimalle dolandırıcılar.....

 • 4 ay önce

  Yaklaşık bir hafta kadar bir süredir arıyor.Bir kere açtım aynı şekilde plato hukuk bürosundan aradıklarını bir borcum olduğunu söylüyor.Böyle bir borcun olduğu doğru fakat yakın zamanda ödendi ve hala bu numaradan arama ve SMS üzerinden mesajlar alıyorum.

 • 5 ay önce

  Arayıp tehtit ediyor borcunuz var ödemezseniz siz düşünün diye

 • 8 ay önce

  Plato Hukuk birosu olduklarını söyleyip para istiyorlar Dolandırıcı mı şüpheli konuşmaları var kelimeleri agızlarında yuvarlatarak konuşuyorlar tam anlaşılmıyor bilgisi olanların dikkatine cevap yazın.

02129328015 numarası ile ilgili bilgiler

02129328015 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !