02129450236 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 945 02 36 nolu hat en son  13.7.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 37 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 10 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  http://tiss.gtb.gov.tr/ web sitesinden şikayet edin

 • 5 ay önce

  Dikkatli olun. Telefonu açtığınızda müzik başlıyor ve belli bir süre devam ediyor. Uzak durun mutlaka.

 • 5 ay önce

  aradıklarında kalabalık bir ofis yada ekip olduğu arka plandan gelen seslerden belli oluyor. Arayıp açınca hiç konuşmadılar 30 sanıye bekledim seslenmelerini cevap gelmedi kapattım engelledim.

 • 5 ay önce

  Arayıp müzik dinletiyor bu numara

 • 6 ay önce

  Aradılar açtım saçma sapan bir müzik çalıyordu baktım kimseden ses seda yok Kapattım

 • 7 ay önce

  Elektrik faturalarında indirimden yararlanmam için aradılar, sonra siz zaten yararlanmışsınız bu indirimden artık istesenizde yararlanamazsınız dedi. son faturanız şu kadar gelmiş dedi (uydurma bir rakam) telefondan yapılan aramalara itimat etmediğimi söylediğimde sizde bizi arayabilirsiniz diyerek numara verdiler vs. numaramı nereden temin ettiklerini sorduğumda bir havuz sistemi var bu sistemden tüm bilgilerinizi görebiliyoruz dediler. aynı işyerinden arkadaşımı da üç gün sonra aradılar. yine onunda isim soy ismiyle birlikte bilinçli bir şekilde aradılar. ama bu kez bir tivibu bir elektrik falan saçmalayıp kapattılar. dolandırıcılık olabilir. nasıl koruncağımızı şaşırdık artık bu illetten.

 • 7 ay önce

  30 nisanda benimde aradılar.seydettin beyim dediler.hayır deyip kapattım

 • 8 ay önce

  Türk telekomdan aradıklarını söylediler ne kadar fatura ödediğimi sordular siz bilmiyormusunuz dediğimde telefonu kapattılar çok şüpheli bir durum

 • 8 ay önce

  Bana da Superonline dan aradıklarını söylediler. . Konuştukları ortam çok. Sesliydi diksiyonu sıfır olan bir erkek.. sanırım dolandırıcılık

 • 9 ay önce

  Aranmak istemiyorum hani reklam amaçlı aramalar yasaktı bu telefon tivibu'ya aitmiş yasaklansın

 1  

02129450236 numarası ile ilgili bilgiler

02129450236 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !