02129452670 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır iki yüz on iki - dokuz yüz kırk beş - yirmi altı - yetmiş olarak okunur. 

0(212)9452670 nolu hat en son  1.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 10 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

 • 5 ay önce

  Superonline'dan aradıklarını söyleyip paketime tanımlı digitürküm olduğunu onaylarsanız gün içerisinde arkadaşlar kurulum yapacaklar gibi şeyler söylediktenkurulum ücreti ve aktivasyon bedeli de almıyacağını söyledi nereden aradığını ve hangi bayi olduğunu sorduğumda İzmirden aradığını izmir eroğlu şubesi olduğunu söyledi.Numaranın 212 kodu ve istanbul numarası olduğu belli.şüpheli bir durum

 • 6 ay önce

  Superonline'dan aradıklarını söyleyip paketime tanımlı digitürküm olduğunu onaylarsanız pazartesi günü arkadaşlar kurulum yapacaklar gibi şeyler söyledikten sonra sözünü keserek, paketime tanımlı derken fiyata dahil mi sorusunu sordum ve cevaplamayıp bakın beyfendi şöyle izah edeyimle başlayan ve sonu gelmeyen laf salatasına girdi sonra dayanamayıp bakın hanımefendi aylık bir fatura ödüyorum ve paketime tanımlı olduğunu söylediğiniz digitürk paketi her ay ödediğim rakamı yükseltecek mi bana bunun cevabını verin dememle 15 TL ekstra para yansıyacağını söylemesi üzerine istemediğimi duyunca ısrarla anlatmak için ses yükselten ne yapmak istediğini anlayamadığım çeşit bir görüşme oldu. Dolandırıcılık sadece para çalıp gitmek değildir. Daha öncede fiyata dahil gibi sunulan paket onaylamam üzerine gelen fatura süprizimdir. Yeni nesil kurumsal dolandırıcılık hikayesidir.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  şüpheli numara no arıyorum cevap veren yok

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 02129450252Kim bu salaklar anlamadım kargo firması ne zamandan beri icra memurluğu yapıyor
 • 02129452201Neymiş efenim ücretsiz süperonline kullandığım için ücretsiz dijitürk paketi kazanmışım lan yürü git siz kimi kekliyonuz. Engelleyin gitsin.
 • 02129459073Superonline dan aradığını söylediler. üyeliğim yok dedim pardon dediler. kapattım.
 • 02129452506ORDİNARYUS ÇOCUKLARI BUNLAR. ULAN MİLLETİ RAHATSIZ ETME HAKKINI KİM VERİYOR BU *** ? BUNLARIN MALINA MÜLKÜNE EL KOYMAYAN DEVLETİN DEEEE , ADALETİN DEEEEEE ... İSLAH OLMASI DİLEĞİYLEEEE.
 • 02129459273digitürk kampanya birimi numarası şüpheli bi durum söz konusu değil