02129452670 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır iki yüz on iki - dokuz yüz kırk beş - yirmi altı - yetmiş olarak okunur. 

0212 945 26 70 nolu hat en son  1.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 10 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • 34 gün önce

    Superonline'dan aradıklarını söyleyip paketime tanımlı digitürküm olduğunu onaylarsanız gün içerisinde arkadaşlar kurulum yapacaklar gibi şeyler söylediktenkurulum ücreti ve aktivasyon bedeli de almıyacağını söyledi nereden aradığını ve hangi bayi olduğunu sorduğumda İzmirden aradığını izmir eroğlu şubesi olduğunu söyledi.Numaranın 212 kodu ve istanbul numarası olduğu belli.şüpheli bir durum

  • 53 gün önce

    Superonline'dan aradıklarını söyleyip paketime tanımlı digitürküm olduğunu onaylarsanız pazartesi günü arkadaşlar kurulum yapacaklar gibi şeyler söyledikten sonra sözünü keserek, paketime tanımlı derken fiyata dahil mi sorusunu sordum ve cevaplamayıp bakın beyfendi şöyle izah edeyimle başlayan ve sonu gelmeyen laf salatasına girdi sonra dayanamayıp bakın hanımefendi aylık bir fatura ödüyorum ve paketime tanımlı olduğunu söylediğiniz digitürk paketi her ay ödediğim rakamı yükseltecek mi bana bunun cevabını verin dememle 15 TL ekstra para yansıyacağını söylemesi üzerine istemediğimi duyunca ısrarla anlatmak için ses yükselten ne yapmak istediğini anlayamadığım çeşit bir görüşme oldu. Dolandırıcılık sadece para çalıp gitmek değildir. Daha öncede fiyata dahil gibi sunulan paket onaylamam üzerine gelen fatura süprizimdir. Yeni nesil kurumsal dolandırıcılık hikayesidir.

  • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

    şüpheli numara no arıyorum cevap veren yok

02129452670 numarası ile ilgili bilgiler

02129452670 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !