02129454004 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 945 40 04 nolu hat en son  5.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 25 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 8 adet yorum yapılmıştır.

 • 9 gün önce

  Bu gün saat 12:29 da aradılar Turkcel'den aradıklarını kontur kazandığımı ve telefonuma gelen şifreyi iletmemi söylediler bende hı hı deyip kapattım ve numarayı engelledim.Daha önceleride aynı numara aramıştı açmamıştım.

 • 53 gün önce

  Beni de aradilar.yetisemedim. superonline ise gerek yok geri aramaya. Ben bi ara basvuru yaptim sonra ttnet aldim. Belki oyuzden aramislardir

 • 53 gün önce

  Süperonlinedan arayıp adres bilgilerimi istediler fakat süperonline ile yaptığım sözleşmeyide biliyorlardı durumu anlayamadım

 • 2 ay önce

  sürekli süperonlinden arıyorum deyip rahatsız ediyorlar. bilgiler soruyorlar. Ben bu durumdan rahatsız oluyorum ve şikâyetçiyim.

 • 3 ay önce

  Arada sırada telefonuma çağrı atan numara. Kısa süreli arayıp kapatıyorlar. Bilmediğim bir numara olduğu İnternet'e aratıp bu siteye ulaştım. Ve geri aramamaya karar verdim.

 • 5 ay önce

  aradı açtım alo dedim kapattı yüzüme

 • 6 ay önce

  İletişim bilgilerini ne şekilde ele geçirdikleri meçhul olan kişileri; "elbet birinde tuttururuz" düşüncesiyle her gün farklı bir firma ismi ile arayan, son aramada ısrarla sormama rağmen, aynı ısrarla Superonline'dan aradıklarını söyleyen kimliği ve amaçları belirsiz kişiler. Kendilerini şikayet edeceğimi söyleyince ne yaparsan yap gibisinden bir cevapları oldu. Dikkatli olun, ilgili tüm kurumlara şikayet edin.

 • 11 ay önce

  beni aradılar dolandırıcı olduklarını inanıyom

02129454004 numarası ile ilgili bilgiler

02129454004 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !