02129750575 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 975 05 75 numaralı sabit hat  İstanbul-Avrupa(34) iline kayıtlıdır. 

0(212)9750575 nolu hat en son  6.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 29 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 3 ay önce

  treeshop tan telefon kazandınız die mesaj göndermişler

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  geçenlerde arandım. galatasaray kulübü resmi çalışanıyız dediler, ilgili bi müdür(en azından müdür olduğunu iddia eden bi arkadaş, belki de o da yalandır) "geçen kulüpteydim, yeni sezon çalışmaları son derece güzel biçimde gidiyor" gibisinden bişeyler dedi. daha sonraki konuşmamızdan anladığım ise kendilerinin galatasaray resmi çalışanı falan değil, kulübün lisanlı ürünlerini satan bir taşeron firma olduğuydu. yalan değilse (huyları bu çünkü, devamlı yalan konuşmaktalar) "sersa" isimli bir çağrı merkezi olduklarını iddia ettiler. hatta kendilerine "işe alımlarda gsli olma şartı arıyor musunuz" diye sorduğumda, tabi dediler. hesapta galatasaray resmi çalışanı ya bunlar, sonra alakasız bi taşeron firma çalışanı oldukları ortaya çıktı. surata telefon kapatan bi takım lideri we ondan daha dümenci/yalancı(mübalağacı) bir müdüre sahip telefon numarası/firması. açmayın. ya da açın ama uyanık olun.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  1-gecen arandım. telefonu surata kapatma ve tek ayak üstünde kırk yalan söyleme özelliklerine sahip çalışanlara sahip bir taşeron çağrı merkezi olduklarını anladım. önce galatasaray resmi çalışanıyız dediler, daha sonra sadece lisanslı ürün satma yetkisi almış bir firma oldukları ortaya çıktı. işi halletmek için dümenden, palavr adan anlattıklarının yalan olduğu sonra ortaya çıkmakta. hiç açmayın. ya da dümenci olduklarını bilerek konuşun derim.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Sürekli arayan bu numara kime ait neresi olduğu belli değil. Aradığınızda otomatik bir müzik sonrasında karşıınıza çıkan kişi hiçbirşey bilmiyor neden arandığımı sorunca ise tekrardan aranacaksınız deyip kapatıyorlar. Neyin kafası bunlar anlamış değilim ama eminim ki dolandırıcılık yapan bir grup pislik bunlar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Sözde adınıza atkı yapıyorlarmış kulüple görüşmem de bu tür şeyler tamamen korsan satış olduğunu söylediler

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  gs storeden arıyorlarmış yalan inanmayın arkadaşlar dolandırıcılar

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Gs storedan arıyoruz atkı satıyoruz dediler. Aslantepeyi aradım yalan telefonla satışımız yok dediler. İnanmayın.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 02129750718Aynı msj bana da gelmiş nasıl internetten anliyacam kardeş
 • 02129751967sk sık arıyor rahatsız ediyor.
 • 0212975078502129750258 günde en az 5 kere ariyorlar açincada müzik dinletiyorlar .yetkili birimlere şikayet ediyortpm saygılar
 • 02129750909Bu ******* inanmayın mesajda ki numarayı sakın aramayın
 • 02129750400An itibariyle msj geldi dolandırıcılıkta sınır tanımıyorlar.