02129980280 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0212 998 02 80 nolu hat en son  17.2.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 38 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 10 ay önce

  Bu şerefsizler benide aramıştı bunlar dolandırıcı sakın kanmayın ibnelre devlet ne diye bunlara izin veriyor köpeklere

 • 10 ay önce

  Bu numara ve daha birçok numaradan arıyorlar.Taahhüdü bozmuşsunuz borcunuz var diyorlar.Hemen ödeyin yoksa icraya verileceksiniz diyorlar.Avukat,avukat yard.vb sıfatlarla ardıklarını söylüyorlar.Bende sizi Savcılığa vereceğim diyorum.Elinizde ne varsa gönderin yargı önüne çıkaralım diyorum.Birde yerizinizi adresinizi söyleyin görüşelim diyorum yok olmaz yerimiz falan yer ama yüz yüze görüşmüyoruz diyorlar bende ozaman başka yolla para kazanın deyip basıyorum kalayı ve telefonu kapatıyorum.

 • 10 ay önce

  Bugün beni de aradılar sağlık güvencesi 540 borcum olduğunu söylediler. Bende sağlıkçı olduğumu böyle bir talebimin olmadığını fakat onaylandığını ilettiler. Bende sizi mahkemeye veririm diye itiraz ettim. Kızdım tlfmu kapattım meğerse dolandırıcılarmış.

 • 11 ay önce

  Beni de aradılar kap borcun var diye icra yolaçacağı diye ama dolancıdır

 • 11 ay önce

  Dikkatli olun! Bu numaradan arayanlar, dolandırıcı!! Beni aradılar ve sağlık sigortası borcun var dediler ve benden ptt çeki ile ödeme istediler! verdikleri hesap numarası 1312120172 hesap sahibi Mutafa Çavdar adına ödeme yapmam istendi! Lütfen dikkatli olun!!! Bunlar dolandırıcı!!!!

 • 11 ay önce

  Serefsizler bunların allah korkusu yok milleti dolandırılırlar

 • 11 ay önce

  check-up yaptırıp borcum olduğunu söyledi sahtekârlar.

02129980280 numarası ile ilgili bilgiler

02129980280 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !