02129996909 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

2129996909 numaralı sabit hat  İstanbul-Avrupa(34) iline kayıtlıdır. 

0212 999 69 09 nolu hat en son  23.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 17 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 14 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 40 gün önce

  Şifre göndermişler. Kutuya yazın devam edin diyor. Sonra bu telefonu mh olarak yazmişlar. Bu dolandırıcılar hala nasıl sabit telefon hattı ile böyle şeylere kalkışabiliyor

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  HANİ BU TÜR SOYGUNCULARA ARTIK PRİM VERİLMEYECEKTİ!HANİ TELEFONLARIMIZA ARTIK MESAJ GELEMEYECEKTİ!HEPSİ YALAN YETKİLİLERİN BU SOYGUNCULARA Bİ EL ATMASI LAZIM ,EN AZINDAN ŞİKAYETLERİMİZİ DEĞERLENDİRİP BU TELEFON NUMARASININ AİT OLDUĞU ADRESLERE BASKIN YAPARAK BİZİM GİBİ TEMİZ VTANDAŞLARIMIZIN KANDIRILIP DOLANDIRILMASINA İZİN VERİLMEMESİ GEREKİR.MAALESEF BÖYLE BİR DEVLETİMİZ YOK...HARAM ZIKKIMOLSUN DEMEKTEN BASKA BİŞEY GELMİYOR MU ELİMZDEN BU ZÜPPELERLE YETKİLİLER NEDEN UĞRAŞMIYOR..BU DEVLETİN DENETİM MEKANIZMASI NEDEN BU KADAR HANTAL..SAVCILAR NERDE!

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  0212 9996909 NOLU TELEFON HANGİ ŞİRKETE AİTSE SUÇ DUYURUNDA BULUNUYORUM ..GENELDE BU MERDİVEN ALTI DİYE TABİR ETTİĞİMİZ FİRMA BOZUNTULARI,BİZİM GİBİ MASUM İNSANLARIN KANINI EMEREK GECİMİNİ SAĞLIYORLAR..BUNLARIN HİÇBİRYERDE ADRESİ FALAN YOK..GENELDE İNTERNET YOLUYLA İNSANLARA ULAŞIP MİKROP GİBİ İNSANLARIN VUCUDUNA GİRİP ASALAK OLARAK YIOLLARCA KANIMIZI EMEREK HAYATTA KALIYOR BU İT SÜRÜSÜ..SİZLERDEN RİCAM 900.....LE BASLAYAN TELEFON NO LARINA RAĞBET ETMEYİNİZ ...MÜMKÜNSE SAVCILIĞA HEMEN ŞİKAYET EDİN..BAŞKA VATANDASLARIN CANLARI YANMASIN.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  BU TUR SOYGUNCULAR TÜRLÜ YOLLARLA İNSANLARIN PARASINI GASP EDEREK GEÇİNİYOR MAALESEF BİZLER AYRINTILARI TAM OKUMADAN SAZAN GİBİ ATLIYORUZ.PİYASADA BU VE BENZERİ SOYGUNCU YAMYAMLARI DENETLEYEN BİR KURUM HİÇ YOK GİBİ BEN DE BUNLARDAN BİRİYİM...SİZLERE TAVSİYEM BİR SİTEYE ÜYE OLURKEN BÜTÜN AÇIKLAMAYI OKUMANIZDIR

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  Haram zıkkım olsun ****** insanlar onun bunun sırtından gecinen asalak insanlar

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  NASIL İNSANLARSINIZ YA ALDIĞINIZ PARALAR HARAM ZIKKIM OLSUN ONAY VERMEDİĞİM BİŞEYE 56 TL ÖDEYECEM ŞİMDİ

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  bunlar bana da mesaj göndermişler IP adres bilgileri dahil her türlü bilgiyi mahkemede isteyeceğim. aslında başımıza devlet kuşu da konmuş olabilir dolandırıcıları yakalatanlara para ödeniyor. ayrıca bu dolandırıcılara da tazminat davası açacağım ne koparırsak kardır

 • 5 ay önce

  Bana bi sifre geldi sifreyi ekrandaki kutuya girin diye bune ya ŞİFRE: 9932  bu şifreyi ekrandaki kutuya girerek devam et. MH: 02129996909

 • 5 ay önce

  tel nosu ıstedı yazdım sıfre verdıler ama sıfreyı yazmadım bı sey olur mu acaba

 • 5 ay önce

  Kesinlikle böyle bir ücret karşıma çıkarsa yasal hakkımı kullanıp tazminat davası açacağım.

 • 5 ay önce

  Bu adiler benimde üye olduğumu 56 TL ücret çıkacağını mesaj olarak göndermişler. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz arkadaş. İptal için 7979 a iptal yaz gönder diyorlar onada ücret çıkabilir diye uyarı geliyor.bu nasıl bi iştir bunlar nasıl denetlenmesi. İnsanların sorulması bir memlekette bu kadar kolaymış.

 • 6 ay önce

  Filim izlerken aliyorlar bi filim sitesi

 • 8 ay önce

  AVEA FATURAMA 49 TL GELMİŞ İNTERNETTEN GEZERKEN NASIL OLDUYSA,ANLAŞMA METİNİ ONAY BUTO NU TIKLANMADIYSA,TELEFON İLE ONAY ALINMADIYSA,KANUNSUZ OLDUĞUNDAN HAK İDDİA EDEBİLİYORMUŞSUNUZ.

 • 12 ay önce

  Bu aşağılık mahluklar, insan sayılmaz

 1  

02129996909 numarası ile ilgili bilgiler

02129996909 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !