02162120726 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0216 212 07 26 nolu hat en son  20.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 9 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 8 ay önce

  Bu numara sahtekar dolandırıcıların numarası, zaten kapatılmış, tel açıyorum numara kapalı. Kızım Nike marka ayakkabı siparişi vermişti, gönderdikleri ayakkabılar hem internette gösterdikleri gibi çıkmadı hem de defoluydu ,geri iade ettim ama paramı iade vermediler şimdide hiç ulaşamıyorum. Paketi gönderen kişi ismi Şeref Yalvaç olarak geçiyordu, telefonda muhatap olduğum kişilerin isimleri de Serkan bey ve Emre bey diye birileri tam bir dolandırıcılık şebekesi olduğu belli. bu kişilere itibar etmeyin ben şahsen böyle insanlara hakkımı helal etmiyorum.

 • 5 gün önce

  Bu numara dolandırıcılar tarafından alınmıştır. Şikayetçi oldum şeref yalvaç parayı iyade etti ama ben şikayetten vazgeçmedim dava ağır cezada kabul edildi mutlaka ceza almaları için elimden geleni yapacağım.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  ŞEREF YALVAÇ kargo sorunumu çözdü çok teşekkür ediyorum kendisiyle irtibata geçin sorun gideriliyor ankaradan şenay çok sağolsun

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  2 ay önce

  rıdvan polat firmasından spor ayaakkabı sipariş ettim yanlış geldi şerf yalvaç tarafından paramı iade aldım çok teşekkür ediyorum şeref yalvaç sorunu çözüyor yanliş düşünenlere duyurulur

 • 11 ay önce

  zamanlı zamansız ve ısrarla arıyorlar. Geri dönüş yaptığımda da cevap alamıyorum. Nasıl engelleniyor?

 • 11 ay önce

  zayıflama ürünü satış yaptıklarını söylediler

02162120726 numarası ile ilgili bilgiler

02162120726 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !