02162343210 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

2162343210 numaralı sabit hat  İstanbul-Anadolu(34) iline kayıtlıdır. 

0216 234 32 10 nolu hat en son  30.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 42 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 15 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 4 gün önce

  Sapık ve dolandırıcı bir numara

 • 22 gün önce

  dolandırıcılık telefonu, D-smartdan aradıklarını söyleyip sizi kandırmaya çalışıyorlar. sakın inanmayın ve hiç bir bilgi paylaşımında bulunmayın. hiç bir şeye onay vermeyin. D-Smart müşteri hizmetlerini arayıp şikayette bulunun.

 • 22 gün önce

  D-Smart adına arayan dolandırıcılara telefon numrasıdır. Bir şekilde abonelik bilgilerinizden size ulaşıyorlar, taahhütünüzün bittiğini söyleyip işlem yapmaya çalışıyorlar. Sakın itibar etmeyin ve hiç bir bilgi paylaşımında bulunmayın. Hiç bir şeye onay vermeyin

 • 24 gün önce

  Bu ne saçmalıktır sizi arıyorlar ve müzik ten başka birşey yok.lanet olsı.

 • 38 gün önce

  Bu numara arayıp duruyor ama neyin nesidir anlam veremiyorum tanımadığım numaraları acmıyorum. Sorguladım dolandırıcılık icin arıyorlar mis iyi ki acmamısım.

 • 2 ay önce

  Sürekli arıyor. Açtım . Sadece müzik çalıyor. Amacını bilemiyorum.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  çaldırıp müzik dinletiyorlar..kime ait bilgisi olan var mı?

 • 5 ay önce

  Bu numara beni de aradı müzik çıktı bekledim bekledim kimse çıkmadı kapattım sonra bidaha aradı açtım hemen kapattım bi daha aradı açma dım hergun arıyor arayan kişinin allah belasını versin.

 • Ekleyen: dsmart  -  6 ay önce

  eger acar acmaz baslayan muzige bi süre tahammül edebilirseniz sizi dsmarttan aradıgını soyleyen bir sahıs cıkıyor karsınıza. gercek dsmart bu numaranın kendilerine ait olmadığını söyledi. kontratımı yenilemem gerektiğini söyldiler, nedense şüphelendim ve ben gün içinde geri dönerim diyerek kapattım ve gercek dsmartı aradım.daha kontratımın bitmesine 1 yıldan fazla zaman var. dikkatli olun ve bilgi paylasmayın

 • 6 ay önce

  rahatsız ediyor sapıklar müzük dinleterek

 • 6 ay önce

  İki gundur ariyor sonra ben ariyorum muzik dinletiyorlar bu ne bjcjm bir sapiklik

 • 7 ay önce

  İki gündür beni arıyor. Ben geri aradığımda da telefon meşgüle düşüyor.

 • 9 ay önce

  6-kere arayım muzik dinletmekk neyin nesi..

 • 11 ay önce

  Bu sabit hattın "T FON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ." adına kayıtlı olduğunu, e devlet te yaptığım sorgulamada öğrendim ancak, şirket sayfasına girdiğimde İstanbul avrupa yakasındaki "0212 li" bir kayıtla karşılaştım. Neyin nesidir?, şirketin adını mı kullanıyorlar?, bilemiyorum...Bilginize!!!!? 23.12.2015

 • 11 ay önce

  Dün dsmart aradı, hd cihaz için kayıtlı tel no sundan ve ben kabul ettim, ancak reciever kutusu için "artı bağlantı" 2 gün içinde beni arayacaklarını ve randevu ile geleceklerini söylediler. Buraya kadar herşey normal. Ancak sanırım dün aramışlar , ben de duymadığım için açmamışım dolayısıyla benimle irtibat kuramamışlar. Arayanlar listesinde kayıtlı olmayan bir numarayı gördüm. Sonrasında bir kez de bilinmeyen bir numara tarafından arandım, ancak açmadım. Bugünse yukarıda yazdığım sabit hattan aradılar. Nurdan adında bir bayan dün arandığımı, kabul ettiğimi ancak bana ulaşamadıklarını söyledi bana ve işlemin yenlenmesi gerektiği, bunun için de adres teyidi istedi, adresimi açıkladı bir ufak hata dışında "apt. adı" ve ben de doğal olarak teyid ettim ve başka birşey sormadan teşekkür etti, arayacaklarını söyleyerek telefonu kapattı. Bir kaç saat bekledim, arayan soran olmayınca sabit hattı aradım, ancak numaranın kullanılmadığı konusunda bant kaydı çıktı karşıma. Dsmart ı da aradım hemen, ancak sabit hattan haberlerinin olmadığını belirttiler, ben de kaydın iptalini istedim ve işlem iptal edildi. Bu nedir şimdi allahaşkına????, nasıl bir ülkede yaşıyoruz yazıklar olsun!!!!!?

 1  

02162343210 numarası ile ilgili bilgiler

02162343210 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !