02162664445 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

2162664445 numaralı sabit hat  İstanbul-Anadolu(34) iline kayıtlıdır. 

0216 266 44 45 nolu hat en son  27.4.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 11 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 5 adet yorum yapılmıştır.

 • 7 ay önce

  ARTI VARLIK DENİLEN UYANIKLAR ADIMA KAYITLI OLUP REHBERDE GÖRÜNMEYEN HATTIMI KULLANAN BİR YAKINIMI ARAYIP UYGUNSUZ BİR DİLLE HESAP SORARAK ÇOK GEÇMİŞ BATIK BANKA BORCUMLA İLGİLİ ZIRT PIRT ARAYARAK TACİZ ETTİLER VE BENDE HATTI KAPATTIM ŞİMDİ DE BENİM HATTIMI ARIYORLAR VALLA BUNLARIN HEPSİNİ BİRBİRİNE BAĞLAYIP DENİZE Mİ ATSAM NE YAPSAM 9 SENE GEÇMİŞ BORÇ HUKUKEN DÜŞER AMA BUNLAR RANT PEŞİNDE BU HATTIMI DA KAPATACAM

 • 8 ay önce

  Türkiye de hukuk var diyen şeref mağdurları bu şerefsizlerle aynı kefenin içine girmiş ( HEY SAVCILAR SİZLERDEMİ BU KATOGORİDESİNİZ )

 • 11 ay önce

  Borclulari degil borclu yakinlarini arayarak taciz eden asalak bir kurulusun telefon numarasi

 • 13 ay önce

  Bir bankaya olan borcumu devralmışlar. Sürekli arayıp rahatsız ediyorlar. Ayrıca konuşmuyorlar da, arayıp kapatıyorlar. Bu bir taktik olabilir mi? Çünkü bunlar karşılarındakini zor duruma sokmak için etik falan dinlemezler.

 • 17 ay önce

  Artı Varlık isimli Anadolu holdinge bağlı bankalara borcu bulunanların banka borçlarını %8 le satın alıp sonra bankanın istediğinin üç katı olarak isteyen asalak kuruluşun telefonudur.

02162664445 numarası ile ilgili bilgiler

02162664445 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !