02167061150 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır iki yüz on altı - yedi yüz altı - on bir - elli olarak okunur. 

0216 706 11 50 nolu hat en son  15.9.2015 tarihinde sorgulanmış, toplamda 4 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • 14 ay önce

    arayıp direk isimle hitap ediyor kullandığımız kartla sigorta anlaşması yapıldığını a ncak hiç işlem yapılmadığını söyleyip iptali için 1.470 lira karttan çekiyorum diyo sakın inNmayın kart bilgisi vermeyin hatta o kartu derhal iptal ettirin

  • 14 ay önce

    Biraz önce beni de aradılar. İşin tuhaf tarafı geçen yılda aynı aramayı yapmışlardı, bu sazanlar. Ayrıca geçen seferde ING Bankasının adını kullanmışlardı. Daha önce ING Bankasını aramış ve müşteri temsilcisinden böyle bir şeyin olmadığını öğrenmiştim. Yok bilmem kaç yılından 1.470,00 TL SGK borcum varmış mış da, bunu ING Bankası hesabıma yatıracaklarmış mış da..! Yok böyle bir şey deyince kapatıyorlar. Bilginiz olsun. Numarayı aradığınızda ise çakallar, "Numaranız alınmıştır, size dönüş yapılacaktır" anonsu olan bir ses kaydı bırakmıştır. Fakat ses kaydı, KAYITLI BÖYLE BİR .... bildiğimiz Türk Telekom ikazı ile başlayacak iken kesiliyor ve "Nuramanız alınmıştır...." mesajına dönüyor. Lütfen bu numaradan gelen aramalara itibar etmeyin. Ayrıca dikkatli dinlerseniz, Sağlık Genel Müdürlüğü'nden arıyorum diyor. Zaten bu kelime ile uyanırsınız. Kapıldıysanız ve banka bilgilerinizi verdiyseniz, geçmiş olsun, nur topu gibi çakma bir sağlık sigortasına sahip olmuşsunuz demektir.

  • 15 ay önce

    Beni arayıp adımı söylediler bende yanlış deyince bizde bu numara var gerizekalı salak deyip kapattılar

02167061150 numarası ile ilgili bilgiler

02167061150 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !