02169880088 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0216 988 00 88 nolu hat en son  5.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 9 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 5 adet yorum yapılmıştır.

 • 9 saat önce

  Yasaya aykırı devamlı icralık dosyanız var diye tehdit dolu mesajlar yolluyor. Savcılığa suç duyurusunda bulunun.

 • 45 gün önce

  Elektrik borcu old istinaden tebligat göndermişler borcla ilişiginiz yok die itiraz dilekçesi yazdık fakat aramaları ve faiz affı dilekçeleri durmadı savcılığa itiraz ettik fakat sürekli taciz ediliyoruz diyerek suç duyurusunda bulunduk ama nafile.. İcra ederiz kağıtları gelmeye devam ediyor. İtiraz ettikten sonra hangi icra dairesinden. Geldiyse kağıt orayı arayıp ya biz itiraz ettik dosyaya işledimi dava durdumu durun nedir demek gerekiyor. Dolandırıcılara dikkat

 • 49 gün önce

  Kullanmis oldugunuz GSM numarasi CLK BOGAZICI tarafindan acilmis bir icra dosyaninin sorumlu kisilerinde yer almaktadir. Dosya hakkinda bilgi almak, iliskiniz yoksa numaranizi dosya bilgilerinden kaldirmak icin acil olarak arayiniz. 02169880088 Boyle bir mesaj gelmiştir ama bizim borcumuz yok enteresan.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  elektirik borcunua vardiye mesaj geliyor

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  Bana e tebligat çekmiş.Kimdir öğrenmek istiyotum.

02169880088 numarası ile ilgili bilgiler

02169880088 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !