02322162139 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0(232)2162139 nolu hat en son  16.3.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 130 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 40 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 14 gün önce

  sahtekar bunlar cevap vermeyin .gerı donuşum yapmayın

 • 44 gün önce

  Benide aradılar istanbul numarası ile izmirdeki etkinliğe engelliler için tiyatro felan filanmış bilet satıyolar dolnadırıcılar

 • 2 ay önce

  Aynı şey geçen gün faceebook taki bir arkadaşımın sahte hesabını açarak yapmışlardı. Hediye migros çeki göndereceğiz diye attıkları SMS cevaplamamı istemişlerdi Fakat daha önce aynı olayda mağdur olduğum için cevaplamamıştım ve 10 tl kısıtlama getirmiştim telefonuma. Şimdi de bir başka versiyonu olarak telefon numaranızı bir yerden öğrenerek Engelli tiyotrosu için arıyorlar 50 tl'lik SMS ve bilet göndereceğiz diyorlar, Sms 5 dakika içinde dönmenizi istiyorlar. Evet dediğiniğinizde 50 tl hesaplarına geçiyor ve geri alamıyorsunuz. Bu arada engelliler için acitasyonda yapılıyor.

 • 3 ay önce

  Beni de aradı izmir kodlu ben ise istanbuldym açmadm haliyle süpheledim. polise vermek lazım bu numaraları

 • 3 ay önce

  Dolandırıcı Sakin inanmayın. Burada bu numarayı ovenler de dolandırıcı. Kendi numaralarını mi arattilar burada. Biz de yapıyoruz diyorlar buraya yorum yazmaya gelmişler. Sakin açmayın .

 • 3 ay önce

  aranmak istemediğimizi belirttiğimiz halde arıyorlar bazıları da ahkam kesip onları savunuyorlar

 • 3 ay önce

  Benim anlamadığım benim ismimi nerden biliyor? Direk isimle hitap edip engelliler yararına tiyatro bilet diyor, önce benim numaramı ve ismimi bunlara veren arkadaşın 7 ceddine ve arayan arkadaşların 7 cedlerine temennilerimi yolluyorum...

 • 3 ay önce

  Bu numara beni de çokça aradı arkadaşlar, burada numarayı savunanlara sesleniyorum. Kardeşim engelliler için yapılan her oyuna-piyese-müzikal gösteriye biz varız fakat yap tiyatronu çıkar satışa biletlerini millet alsın gelsin izlesin. Dolandırıcılıktan başka bişey değil, lütfen kanmayın. Telefonu açın kenara bırakın güzel sesli abla ''alo-alo'' diyip kapatıyor telefonu daha da aramıyor, en temizi en sağlıklıs...

 • 4 ay önce

  Aman Dikkat.!!!! Aradaşlar Engelli tiyotrosu için aranıyor 50 tl'lik SMS ve bilet göndereceğiz diyorlar, Sms 5 dakika içinde dönmenizi istiyorlar. Evet dediğiniğinizde GEÇMİŞ OLSUN OLUYOR. Bu arada engelliler için acitasyonda yapılıyor.

 • 4 ay önce

  Oyunlara bilet satın almışlığım var. Buradaki yorumları okuyunca üzülmedim değil. Her ay telefon açan bilet satmak isteyen bayandan da rica ettim.. Oyun fotoları videolarını paylaşın içimiz rahat etsin diye ama.. İçime kötülük düştü.. Almam bi daha bilet.. Desteği elden *** derneklere artık..

 • 6 ay önce

  Niye arıyorsunuz kardeşim, açmıyorum telefonunuzu. İzmir'e 1000 km mesafedeyim, ne satacaksınız bana? Rastgele numara çevirip insanları aldatmayın.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Telefonu cevapladığımın ilk saniyesi kapattılar. Aranmalarını sağlamak için olsa gerek. Tabi ki aramadım :)

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  bu numaraya itibar etmiyorum bunlar bana kalsa dolandırıcı olabilir ve benim telefon numaramı kimden almışlar bu hakkı onlara kim vermiş beni bir daha aramasınlar

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  DAHA ÖNCE KURUM KURULUŞLARA DESTEK OLDUYSANIZ KAYITLI KALMIŞSINIZDIR TİYATRO ÇIKIŞLARINDA ANKET DÜZENLENİLİYOR BAZI GÖSTERİLERDE EMNİYET MÜDÜRÜ VE VALİLİK İZNİYLE ARANIYOR VE DAVET EDİLİYORSUNUZ DOLANDIRICI OLABİLİR NE DEMEK ? NE KANIT NE BAŞKA BİRŞEY ARANMAK İSTEMEDİĞİNİZİ BELİRTEBİLİRSİNİZ İTİBAR ETMİYORSAN ADIMIZI KARALAMA.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  İLGİLİ ARKADAŞLARA SESLENİYORUM BURADAN YORUM YAPAN TERBİYESİZ KİŞİLERE KANMAYIN BİZİ TANIMADAN YORUM YAPIYORLAR BİZ KİMSEYİ KULLANARAK BİRŞEY YAPMIYORUZ BU KONUDA DA İÇİMİZ RAHAT BU YORUMLARDA Kİ YAZMALARININ TEK NEDENİ NEDİR AMAÇLARI BİZ BURDA İŞİMİZİ YAPIYOR VE ENGELLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAKTAYIZ LAKİN TEKRAR KÖTÜ YORUM KULLANILIRSA TEKRAR SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUCAZ YAPTIKLARI ŞEY TERBİYESİZLİKLE VE AHLAKSIZLIKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR İZNİMİZ BELGEMİZ VAR 2007 YILINDAN BERİ TİYATROYLA BERABER DESTEK TOPLUYORUZ ALLAH HERKESİ ISLAH ETSİN .

   Kimin Numarası: YEK TİYATROSU SABANCI BİLİŞİM

 • 9 ay önce

  ne kadar coğaldı bu tür seyler hiç bir engel yok

 • 9 ay önce

  Sakın bu biletleri almayın oynayanlar engelli ama bir çok bayisi var paranın nereye gittiği belirsiz size çocukları acındırarak bilet satmaya çalışıyorlar. Ben kanmadım sizde kanmayın arkadaşlar. Emniyet de valilikte sadece tiyatro yapcaklarının izni var çocuklara gittiğinin belgeli bir hali yok mail istediğimde en son 2012 yılında yapılan yardımları atıyorlar. Yeni yıla dair birşey yok yedirmeyin paranızı gidip dışarda ihityacı olanları doyuurun iyi ramazanlar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  BEN YEK TİYATROSUNUN GÖREVLİSİYİM DAHA ÖNCE BİLET ALMIŞ OLSAYDIN BÖYLE DEMEZDİN İŞİN İÇİNE GİRMEDEN OLAYI NERDEN BİLİYORSUNUZ İYİCENE ARAŞTIRDIKTAN SONRA YORUM YAP LÜTFEN TİYATROYA KATILSAYDIN GÖRÜRDÜN ENGELLİLERİN RAPORLARIN BERABER NE ALINDIĞINI SÖYLÜYORLAR TİYATRO GÜNÜ 81 İLDE NERDEYSE GÖSTERİ OLDU AĞZI OLAN BOŞ KONUŞUYOR ARKADAŞLAR KANMAYIN LÜTFEN WWW.YEKTİYATROSU.COM BU SİTEDEN BAKABİLİRSİNİZ DETAYLARI İNCELEYİN TİYATROYA KATILAN BİR ÇOK DUYARLI VATANDAŞIMIZ VAR BİLİNCİNDELER ENGELSİZ YAŞAM DİLİYORUM HERKESE BİLİP BİLMEDEN YORUM YAPMAYIN LÜTFEN.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  ************** arıyolarrr açıyoru güzel bir karı sesi ile sizi kaandırıp aşık ediyolarrr

 • 9 ay önce

  Bunlar sahtekarlar sakın imanmayın dünyanın en akıllı insanları güya geri zekalılar

 • 10 ay önce

  BİRÇOK ENGELLİ TİYATROSU VAR ARKADAŞLAR DOLANDIRICI OLAN . ARAŞTIRIN MAİL İSTEYİN İZİN BELGELERİ VAR

 • 10 ay önce

  SİVASTA GÖSTERİ OLDU. BEN YEK TİYATROSUNUN 2014 YILINDAN BERİ TAKİPÇİSİYİM. BİRÇOK İLDE GÖSTERİLERİ GERÇEKLEŞİYOR. SAKARYA DA YAŞIYORUM. 2015 KASIM AYINDA SAKARYA AFA KÜLTÜR MERKEZİNDE GÖSTERİLERİ OLDU. 30 HAZİRAN 2016 TARİHİNDE YİNE GÖSTERİLERİ OLACAK BU SEFER AKMDE ADAPAZARINDA GERÇEKTEN BU ŞEKİLDE BİRÇOK DOLANDIRICILIK YAPAN TİYATRO VAR FAKAT YEK TİYATROSU İŞİNİ EN İYİ YAPAN ENGELLİ TİYATROSU. EĞER GÖSTERİYE KATILMA FIRSATINIZ VARSA KATILMANIZI İSTERİM. ZATEN YÖNETMENLERİ KASIM ÇAĞIN %50 İŞİTME ENGELLİ GÖSTERİ BİTİMİNDE KİMLERE DESTEK SAĞLADIĞINIZI BELGELERLE İLETİŞİM NUMARASI DAHİLİNDE ÖNÜNÜZE SUNUYOR. YOKSA 2007 YILINDAN BERİ NASIL BU USÜLSÜZLÜĞE GÖZ YUMULSUNKİ. AĞZI OLAN KONUŞUYOR. KURUNUN YANINDA YAŞTA YANIYOR. GİDİN GÖRÜN İZLEYİN İZLETTİN ARKADAŞLAR. SAYGILAR

 • 10 ay önce

  Bugun benide aradilar adanadayim adanada tiyatrolarini sergileyecekleri salonu aradim evet 20 mayisda oyun var dediler bilet siparisi verdim ama kafam karisti 13 martta sivasda oyunu sergiledilermi bilgisi olan var mi iyikik yapalim derken saf yerine konmayalim

 • 10 ay önce

  Benide aradılar eşimin ismini ve soyismini söylediler benim numaram bir tek dsmart uyduda eşimin ismiyle kayıtlı. Bence Bu numaraları dsmart uydu alıcılarından alıyorlar. Israrla eşime hediyeleri olduğunu söylediler eşime vereceğiniz hediyeyi banada verebilirsiniz dedim yüzüme kapattılar.

 • 10 ay önce

  benıde aradılar bugün.telefonu açtım baktım bır bayan alo alo dedı aa dedı ses gelmıyor dıye kapattı. bende merak edıp arayım dedım bunlar sahtekarlar olablır numara yapıp benım aramamı ıstıyorlar dedım ınternette aaraştırdımkı sahtekarlarmış

 • 11 ay önce

  Çaldırıp kapatıyorlar tlf nu kanıp ta aramayın sakın. Birşeyler satarlar bunlar dikkatli olmak gerel

 • 11 ay önce

  Beni de aradılar, 20 mayısta engelliler yararına kaktüs sanat merkezi tarafından bir oyun var dediler, kargo ile bilet gondereceklerini söylediler, bilet bedeli de 50 TL ,sakın inanmayın, bunlar dolandırıcı..

 • 11 ay önce

  KANMAYIN ARKADAŞLAR DOLANDIRICI !!!! BİRAZ İRDELEDİĞİNİZDE TELEFONU DİREK KAPATIYORLAR. (TİYATRO BİLETİ SATIYORLAR SÖZDE)

 • 11 ay önce

  benim ve esimin tl hattı esimin uzerine kayıtlı ikimizi aynı anda aramıslar.ben aradım yek tiyatroları dıye bır bılgısayar konusması cıkıyor ve kapanıyor bunlar dolandırıcı arkadaslar kanmayın yardım etmek ıstıyosanız lösev var devlete baglı bırsuru kurum var.

 • 12 ay önce

  Bu nolu telefon 7 defa aradılar açmadım merak ediyorum bu adamlar telefonumuzu nerden öğreniyorlar acaba. emniyet bu tür dolandırıcıların önünü kesmelidir bence

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 02322162645Beni de arıyorlar ama nedeyse bir yıl oldu aramadıkları dün aradılar tamam dedim kapıda ödeme yapıçağımı bileti göndericeklerini söylediler ilk kez bilet almadım onlardan ,telefondaki kadının konuşması bana samimi geldi ama sabit telefonlarının olmaması insanı şüpheye düşürüyor.
 • 02322162650Dolandirici.acmayin.sakin geride donme
 • 02322162651Bugün beni de aradılar bu numaradan. Engelliler için tiyatro düzenlediklerini ve bilet alıp alamayacağımı sordular. Gerçek amaçlarının bu olduğunu ispatlarlarsa yardım edebileceğimi söyledim. Bana İzmir Bayraklı kaymakamlığından aldıkları izinlerin ve tiyatro ile ilgili bilgilerini gönderdiler. Bayraklı kaymakamlığından belgelerin doğru olup olmadığını da sorguladım. Kesinlikle sahtekar değiller. yardım amaçlı etkinlik düzenliyorlar. Böyle durumlarda emin olmak için gerekli belgeleri isteyip resmi makamlardan sorgulamanızı öneririm. Saygılar.
 • 02322162200Baya bi çaldı açınca kapattı geri dönüş yapmam işi olan bida arasın sizde aramayın
 • 02322162649bunumaradan isim vererek arandim adliyeye bildirecegim simdi