02322162648 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0(232)2162648 nolu hat en son  23.9.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 21 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 5 adet yorum yapılmıştır.

 • 3 ay önce

  engelli çocuklar adına tertiplenen tiyatro bileti satttığını söylüyor ve ismen hitap ediyor.arayan numara sabit telefon numarası ?

 • 4 ay önce

  beni aradılar hala arıyorlar aynı muhabbet ismimi biliyorlar nerden aldılar acaba 🤔 bilmediğim adrese yönlendirdim bari kargoya para ödesinler

 • 4 ay önce

  Bana da bilet satmak istediler. Bir doktor arkadaşım 5 tane bilet almış. Gittiklerinde tiyatro falan yokmuş. O zaman dolandırıldığını anlamış.

 • 4 ay önce

  0(232)216 2648 Nolu numara sizi arıyor.Engelli çocukların gösterileri için telefonla bilet satmak istiyorlar. Bir bilet 50 Lira diyor. Neden engelli çocukların gösteri yaptığı yerde biletler satılmıyor deyincede bizim satışımız böyle diyor.Adrese gönderiyoruz diyor.Yok olmaz deyincede .Maalesef toplumumuzda sizin gibi duyarsız insanlarda var diyerek hakaret ediyorlar.Telefonu yüzüne kapatıyorlar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  5 ay önce

  İnsanlari rahatsız eden ,mağdur eden bu numara sahiplerinin ağır para cezası ve gerekirse hapıs cezası ile cezalandırılmasını istiyorum.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 02322162139Aynı şey geçen gün faceebook taki bir arkadaşımın sahte hesabını açarak yapmışlardı. Hediye migros çeki göndereceğiz diye attıkları SMS cevaplamamı istemişlerdi Fakat daha önce aynı olayda mağdur olduğum için cevaplamamıştım ve 10 tl kısıtlama getirmiştim telefonuma. Şimdi de bir başka versiyonu olarak telefon numaranızı bir yerden öğrenerek Engelli tiyotrosu için arıyorlar 50 tl'lik SMS ve bilet göndereceğiz diyorlar, Sms 5 dakika içinde dönmenizi istiyorlar. Evet dediğiniğinizde 50 tl hesaplarına geçiyor ve geri alamıyorsunuz. Bu arada engelliler için acitasyonda yapılıyor.
 • 02322162645Benide bir kere armışlardı. Engelliler adına tiyatro oyunu yapıyoruz 50 liraya bilet alıp katılım sağlarmısınız dediler. Kapıda ödeme yaparsam alırım dedim. Biletimi kapıda ödemeyle gönderdiler. Annem ve kardeşimi gönderdim. Gerçekten engellilerin rol aldığı bir tiyatro oyunu yapmışlar, annemle kardeşim çok beğenmişti. Ama aradan uzunca bir süre geçtikten sonra tekrar aradılar yine tiyatro oyunu vs. maalesef şu an durumum el vermiyor diye reddettim. Ama neredeyse 2 ayda bir arıyorlar, durumum olmadığı için meşgule atıyorum. Ama isimlerinden dolandırıcı olarak bahsedilmesi beni çok üzdü. İnanmayanlar bilet alıp şehirlerinde oynanan oyunlara gidebilirler. Ha gelirler engelliler için mi harcanıyor bilemiyorum ama oyuncuların engelli geçli yaşlısı olarak oynandığı bir oyun eminim gelirleride doğru yerler için harcanıyordur..
 • 02322162650Dolandirici.acmayin.sakin geride donme
 • 02322162200Baya bi çaldı açınca kapattı geri dönüş yapmam işi olan bida arasın sizde aramayın
 • 02322162649bunumaradan isim vererek arandim adliyeye bildirecegim simdi