02323200050 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0(232)3200050 nolu hat en son  30.10.2015 tarihinde sorgulanmış, toplamda 9 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 5 adet yorum yapılmıştır.

 • 18 ay önce

  02323200050 numaradan Benide aradılar.yapi kredi bankası yasam destek ikinci taksit için dedi bende savcılığa basvurdum.Sizleri biliyorum deyince kapattı tlef.Dikkat edin İstanbuldakilere baskın yapıldı kaçanlar izmirden arıyor.Daha önce ayni taktikle arandim birinci taksit dediler inanmayın herkes savcılığa suç duyurusu yapsın sistemi izmirden devam ettiriyorlar.İstanbul maslaktaki yerlerini siber suçlarla ilgilenen polisler baskın yaptı.

 • 18 ay önce

  23 Ekimde arandım İş Bankası bunyesinde olduğunu belirtip sağlık sigortası chek-Up ilk yılı ücretsiz dediler konuçma yarıda kesildi.

 • 18 ay önce

  bu numara ile dolandırıcılık yapılmaktadır. iş bankasından aradığını bildiren kişi sağlık sigortanızın bittiğini, sigortanızı yenileyeceğinizi veya iptal ettireceğinizi sormakta, cevabınız ne olursa olsun kredi kartı bilgilerinizi istemekte sonra da kartınızdan nakit para çekmektedir. bu numara ile arananlar hemen polise başvurmalıdırlar.

 • 18 ay önce

  Bunlar sahtekar dolandırıcılardır

 • 18 ay önce

  sahtekar dolandırıcılar sakın itibar etmeyin

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları