03124440375 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır üç yüz on iki - dört yüz kırk dört - sıfır üç - yetmiş beş olarak okunur. 

0(312)4440375 nolu hat en son  22.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 6 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 1 adet yorum yapılmıştır.

  • 4 ay önce

    TÜRK TELEKOM YADA TTNET ŞİRKETİNİN ALT BAYİİ NUMARASIDIR.NUMARA BENZERLİĞİ İNSANLARI YANILTIR. ANCAK İŞLEMLERİ GÜVENİLİR DEĞİLDİR. ARADIĞINIZDA ULAŞAMAZSINIZ; DIŞ ARAMALARA KAPALI ÖZEL ŞİRKET HATTIDIR. SABİT TELEFON HATTINIZLA BEDAVA KONUŞMA DAKİKALI KAMPANYA VE İNTERNET PAKETİ DERLER; ANCAK SADECE İNTERNET İÇİN İŞLEM YAPABİLMEKTEDİRLER. TÜKETİCİYİ YANILTIRLAR YADA KANDIRIRLAR. BELGELERİ KURYE İLE GÖNDERİP İKİ YIL TAAHHÜT ALDIKTAN SONRA; SABİT TELEFON HATTINIZ TÜRK TELEKOMDAN FARKLI BİR KONUŞMA SAĞLAYICISINDAN İSE KAPANIR. YADA HER İKİSİNE AYRI AYRI PARA ÖDERSİNİZ. FİYAT CAZİPLİĞİ KALMAZ. TURKNET'TEN SBT TLF+İNTERNET HİZMETİ ALIYORDUM.BENİ ARAYIP ÇOK CAZİP "KARŞILAMA KAMPANYASI" OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. SBT TELEFONUNUZDAN HER YÖNE 500 DK KONUŞMA+SINIRSIZ İNTERNET İLK 10 AY, AYLIK 24 TL. DEDİLER.BANA DA ÇOK CAZİP GELDİ. TURKNETİ İPTAL ETTİM. 2 YILLIK TAAHHÜTLÜ SÖZLEŞMEYİ İMZALADIKTAN 10 GÜN SONRA TELEFON HATLARIM TAMAMEN KESİLDİ. TÜRK TELEKOM SADECE İNTERNET HİZMETİ VERDİĞİNİ BÖYLE BİR KAMPANYALARININ OLMADIĞINI SÖYLEDİ. İSTERSEM SABİT TELEFON HATTIM İÇİN AYRICA SÖZLEŞME YAPABİLECEĞİMİ BELİRTTİLER. NETİCE OLARAK KARLILIK ANALİZİNİZİ YAPARAK DOĞRU KARAR VERMENİZİ ÖNERİRİM.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

  • 03124440100merhaba faturam kabarık gelince müşteri hizmetlerini aradım bu servis numarasına abonelıgım olduğu söyleniyor bu numara hakkında bilginiz nedir?
  • 03124444564KIMIN NUMARASI OGRENEBILIRMIYIZ
  • 03124440333Merhaba ben Atasay Çelik işitme ve konuşma engeliyım kartı Visa istiyorum cevap gelmedi bekleyoruz