03125242033 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır üç yüz on iki - beş yüz yirmi dört - yirmi - otuz üç olarak okunur. 

0312 524 20 33 nolu hat en son  24.5.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 12 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • 7 ay önce

    geçen hafta beni bu numaradan aradılar. ürün bilgilendirmesi yaptılar. ürün elime ulaştı ve kullanmaya başladığımdan beri sigaradan tiksinmeye başladım. canım ara sıra sigara istese de terapilerle bunu yenmeye çalışıyoruz. 2 haftada bir uzman terapistler tarafından aranıyorum. çok memnun kaldım allah razı olsun

  • 8 ay önce

    Hem sigarayı bıraktırmak için bir ekip kurmuşlar. Hem ürünlerinin arkasında durmak için ekip kurmuşlar. Hemde mevcut hastalarını arayıp sizin bir şikayetiniz yok ise, bizden aldığınız hizmetten memnunsanız sizden ricamız bize referans olurmusunuz demek için ekip kurmuşlar. Ben sigarayı bıraktım. kokusundan dahi nefret ediyorum. Bu numaradan arayanlara referans olabilirim.

  • 8 ay önce

    Sigarayla mücadele bilmem sağlıklı yaşam merkezi diye biyerden aradılar beni. Dolandırıcılar zannettim ama yine de hanımla boşanmamak için sigarayı bırakmak adına olur gönderin dedim. gelen üründe bahsettikleri gibiydi. her hafta sigarayı bırakmam için psikiyatrlar tarafından aranıyorum. sigaranın kokusundan bile nefret etmeye başladım. Allah razı olsun sizlerden.

03125242033 numarası ile ilgili bilgiler

03125242033 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !