03125242327 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0312 524 23 27 nolu hat en son  28.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 19 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 5 adet yorum yapılmıştır.

 • 5 gün önce

  sürekli ayrı ayrı telefon numarasından rahatsız ediliyorum. bugünde bu telefon numarasından aradılar. avona borcunuz var mı? diye bir soru yönelttiler daha hangi numara ve kimi aradıklarını bilmiyorlar benim avona üyeliğim olmadığı halde bu şekilde rahatsız ediliyorum.

 • 17 gün önce

  Annemi aradılar ve avon a borcu olduğunu iddia ediyorlar aslında annemin üyeliği bile yok fatura veya benzeri birşey yollayın dedik oralı olmadılar dolandırıcı diye düşünüyoruz dikkatli olun

 • 57 gün önce

  bu gün beni aradılar kızınızın borcu var diye . ben babasıyım yardımcı olayım konu nedir diye sordum. hayır biz sadece borçluya söyleriz dediler ve ben de bir daha aramayın o zman dedim kapattım.

 • 2 ay önce

  Başkasının adına icra takibi için aradılar. Yanlış dememe rağmen ısrarla konuşmayı uzatmaya çalıştı. Artık en son yüzüne kapattım. Israrla bilgileri almaya çalıştı. Benzer bir durumda bilgi vermeyin ve görüşmeyi kısa zamanda sonlandırın.

 • 2 ay önce

  Sürekli ariyorlar kime ait olduğunu öğrenmek istiyorum

03125242327 numarası ile ilgili bilgiler

03125242327 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !