03125242465 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0(312)5242465 nolu hat en son  9.3.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 63 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 44 adet yorum yapılmıştır.

  2  
 • 9 ay önce

  Bu numaradan beni de aradılar. Turizm bakanlığının izniyle aradıklarını söylediler. Meslek, yaş ve tatilde neleri tercih ettim soruldu. Oturduğum yeri teyit ettiler. Tekrar nereden aradıklarını sorduğumda bir turizm firmasından aradıklarını ve arkadaşlarının arayacağını söyleyip kapattılar. Sanki bir dolandırıcılık çetesi gibi görünüyor. Dikkatli olmak lazım.

 • 9 ay önce

  biraz önce beni de aradılar..nerede oturduğumu bildiler.medeni durumumu sordular.güvenemediğim için cevap veremeyeceğimi söyleyince kapadılar.Ankara Turizm bak. izni ile aradıklarını belirttiler.

 • 9 ay önce

  Az öncede beni aradılar Turizm bakanlığından arıyormus, yas, medeni durum, meslek, sordular ikamet yerimi kendileri söyledi. Çekiliş yapılacak falan dedi başka bir şey sormadı. Ne iş anlamadım. Bu bilgiler çok ta sır değiller ama bilmiyorum.

 • 9 ay önce

  bugün 14 haziran 2016 beni aramışlar duymadım. döndüğümde , müşteri temsilcisi vs ifadeli bir bant çıktı. sonra numarayı google yazdım bu siteyi gördüm. Paylaşım yapan herkese teşekkür için yazıyorum. Birlikten kuvvet doğar düzgün insanlar bilgi paylaşmalı . Selamlarımla

 • 9 ay önce

  Bu numaradan gelen 'Anket yapıyoruz. kültür bakanlığından arıyoruz'' açıklaması sonrası, aynı sorular neredeyse cevap beklenmeden soruldu. 176 Bakanlık hattını aradım. Haberleri var. Ancak şikayet dilekçesi için ad-soyad, telefon numarası belitmeme rağmen ısrarla kimlik numarası da istediler. Ben de vazgeçtim. Bu nasıl iş yahu...

 • 9 ay önce

  Az once cep telefonumdan arandim. Isim ve adres bilgilerime nasil ulastiklari konusu muamma, yani bu konuda bir bilgi vermediler.. Turizm Bakanligi olarak kendilerini tanittilar, yas, medeni durum, meslek sordular.. 'ev hanimi" cevabim hoslarina gitmedi ve gelirimin nereden oldugunu sorgulamaya girisince, daha fazla cevap vermek istemedigimi, anket tekliflerini bastan reddetmis oldugumu varsaymalarini istedim.. Israrli cumlelerin arasina bu istegimi üçüncü kez *************** telefon suratima kapandi.. Guven telkin etmeyen, hatta israri sebebiyle kaba sayilabilecek, tedirgin edici bir konusma.. Arandiginda acilmamasini tavsiye ederim zira benim huzurum kacti..

 • 9 ay önce

  Turizm Bakanlığı aracılığı ile arıyoruz. Evrim Turizm'iz dediler. Meslek yas ve medeni durum sordular. Son soruya cevap vermeden once kendime gelip siz kimsiniz dedim. Adının Ceren olduğunu söyleyen erkek eleman tekrar bilgileri saydı ama son sorunun cevabını almadan kapattı ?? Ses kaydı için mi arıyorlar acep?

 • 9 ay önce

  Az önce aradılar, tam ad ve soyadımı verdi, turizm bakanlığı adına anket için aradıklarını söyledi, yaşımı, mesleğimi ve tatile çıkmayı sevip sevmediğimi sordu. Ankete katılanlar arasında yapılacak çekilişe katılanlardan 4 kişiye ücretsiz tatile göndereceklerini söyledi, cumartesi günü aramaları tuhafıma gitti, arkasında birşey olduğunu dünüşünüyorum. Numarayı engellenecekler arasına aldım. Bence konuşulmaması ve kapatılması uygun olur.

 • 9 ay önce

  Az önce bende arandım, tüm sorularına da cevap verdim. Sonra çekiliş olacağını söylediler, bende 'Aaaa anladım sizde o dolandırıcılardansınız' dedim pat yüzüme kapattılar.

 • 10 ay önce

  Arkadaşlar bende arandım turizm bakalnlıgından arıyoruz dediler. kart ve tc numarası sormadılar. Bu yüzden işgillenmedim.medeni halimi meslegi,nerelerde tatil yaptın, yaşımı sordu ankette katıldım. Sonra çekiliş yapılcakmış hediye çıkarsa geri arıyacaklarmış öyle söyledi.lakin ismim ve nerde ikamet ettim bilgiside mevcut bana ilginç gelen bu. sonra ben numarayı geri aradım müşteri hizmetleri çıktı ve açılmadı telefon .sonra 176 turizm bakanlıgını aradım ve böyle bir ankettin olmadını söylediler .aman arkadaşlar geri aranma olursa kesinlikle dikkatlı olun

 • 10 ay önce

  ARADILAR GERİ DÖNDÜĞÜMDE SİZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE BAĞLIYORUM DEYİP DAKİKALARCA BEKLETİYORLAR KİM OLDUKLARINI ANLAYAMADIM .

 • 10 ay önce

  Beni de aynı şekilde arayıp yaş meslek bilgileri gibi sorular sordular tatil kazanabilecek kişiler içinde olur isem tekrar dönüş yapılacağını söylediler.Dikkatli olmak gerekiyor hele de bu zamanda.

 • 10 ay önce

  Turizm bakanlığından aradıklarını ve anket yapmak istediklerini ilettiler. Ankete katıldım. Yaş, medeni durum bilgilerini sordular. Oturduğum yerin bilgisi kendilerinde vardı. Ankete katıldığım için bir hediye çıkabileceğini bundan dolayı aranabileceğimi ilettiler. Bence kandırmaca. Dikkatli olun!

 • 10 ay önce

  az önce aradılar anket yaptılar başta güvenmedim ama kart bilgisi yada kimlik numarası istemedikleri için ankete katıldım. aslında dikkatli olmak lazım.

  2  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 03125242464Aynı şekile ve aynı bilgileri isteyerek benide aradılar,şikayetvar a da yazmanızı tavsiye ediyorum.
 • 03125242137Bunlar varlık şirketidir. Bankalara ait kredi kartı borcumuz varsa ve yasal takipteyse banka bu firmalara belirli bir ücret karşılığı borcunuzu veriyor.
 • 03125242063Aradılar actım konusan yok. 0(312) 524 20 37
 • 03125242474DİKKAT: kendini Kültür bakanlığı olarak tanıtıyor.
 • 03125242551sigarayı bırakmak için 1 i tuşlayınız diyor..