03129112525 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0312 911 25 25 nolu hat en son  12.6.2015 tarihinde sorgulanmış, toplamda 46 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 18 ay önce

  cinsel ürün satıyorlar. sapıklar. kendilerinde işe yarasa bize satarlarmı.

 • 18 ay önce

  beni de aradılar .hemen kara listeye aldım..sakın AÇMAYIN VE ARAMAYIN

 • 18 ay önce

  Bu numaramadan bir arama geldi müsait olamayınca açamadım.İşim gereği telefon üzerinden kayıtlı olmayan numaralardan aramalar geliyor.Geri döndüp aradığımda karşıma sağlık örgütüyüm filan dedi.Zaten hemen ya bir şeyi bana olmuyacak fiyata satmaya çalışacak düşüncesi ile hemen teli kapadım.

 • 19 ay önce

  Burdan bir şey almamanızı öneririm.Aldığım ürün geri iade etmek istedim.Direkt telefonu suratıma kapadılar.Alırken hatta geri iade edebilirsiniz demişlerdi.Şikayet etmeyi düşünüyorum.

 • 19 ay önce

  Beni de aradılar hatda mesaj da geliyor.Performans arttırıcı satıyorlarmış.Bilmediğim bir numaradan dur mesaj gelmiş diye açıyorum.İnsan içinde açtığımda gören olur çekincesi ile hemen kapatıyorum.

 • 19 ay önce

  cevapsız arama görünce çaldırıp kapatayım dedim -----....(bunu söylemiyor) hoş geldiniz, sipariş hattına bağlanmak için lütfen bekleyiniz. diyor. ARAMAYINNNNN!

 • 20 ay önce

  rasıs ediyor salıkcıyız deyip arıyorlar bende kızıp kapatıyorum

03129112525 numarası ile ilgili bilgiler

03129112525 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !