05051117782 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz beş - yüz on bir - yetmiş yedi - seksen iki olarak okunur. 

0505 111 77 82 numaralı mobil hat  Türk Telekom operatörüne kayıtlıdır. Türk Telekom

0(505)1117782 nolu hat en son  24.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 4 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • 4 ay önce

    sakın bu şahısla iş falan yapmayın.Eniştesini iyi tanırım,iki sene önce kendi halindeki bu adamı bile dolandırıp 30.000 tl civarında borca sokup banka kredileri ve mahkemelerde süründürdürüp kaçtı.Sahtekarın tekidir dikkat edin.

  • 9 ay önce

    ismim NURALP TANYEL TTNET VE AVEA MÜŞTERİSİYİM AYNI ZAMANDA ULUSLARARASI NAKLİYE FİRMASİ SAHİBİYİM YUKARIDA YAZILI TELEFON NOSUNDAN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE İSMİNİN FATMA NURDAN GÖKASLAN OLDUĞUNU SÖYLEYEN BİR KİŞİ İLE KÜTAHYADAN MAKEDONYAYA YÜKLENMEK ÜZERE İKİ ARAÇ TAHSİS EDİLMİŞTİR .ARAÇLAR YÜKLENİP İSTANBUL HALKALI GÜMRÜĞÜNE GELDİKTEN SONRA BU KİŞİNİN ÜÇ KAĞITÇI OLDUĞUNU ANLADIĞIMIZDA TELEFONUNU KAPATMIŞ OLUP HALA AÇMAMIŞTIR BU DOLANDIRIÇI KİŞİNİN BİLGİLERİNİN TARAFIMA VERİLMESİNİ RİCA EDERİM.

  • 6 ay önce

    ismini belirtmiş olduğunuz FATMA NURDAN GÖKASLAN isimli kadın dolandırıcıdır İzmir de ikamet etmekte şuanda mersin de de birkaç kişiyi dolandırarak İzmire kaçmıştır bu kişi ile ilgili olarak detay isterseniz bana ulaşabilirsiniz 0532 376 13 15

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları