05051358727 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0505 135 87 27 numaralı mobil hat  Türk Telekom operatörüne kayıtlıdır. Türk Telekom

0(505)1358727 nolu hat en son  29.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 15 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 4 ay önce

  Az önce 0505 1358727 numaralı telefondan arandım. Altındağ Tüketici Hakem Heyeti tarafından aradıklarını söylediler. Bursa Hakem Heyetine başvuruda bulunduğunuz geçmiş 10 yıla ait kart aidatları ve kredi dosya masraflarının iadesi Bursa Hakem Heyeti tarafından onaylanmıştır. Bu ücreti hesabınıza yatıracağız. İng Bank, Vakıfbank veya TEB bankası hesap numarası istedi vermedim şimdi arıyorum meşgul çalıyor 155 aradım bildirdim

 • 4 ay önce

  Az önce 0505 1358727 numaralı telefondan arandım. Altındağ Tüketici Hakem Heyeti tarafından aradıklarını söylediler. Bursa Hakem Heyetine başvuruda bulunduğunuz geçmiş 10 yıla ait kart aidatları ve kredi dosya masraflarının iadesi Bursa Hakem Heyeti tarafından onaylanmıştır. Bu ücreti hesabınıza yatıracağız. İng Bank, Vakıfbank veya TEB bankası hesap numarası istediler. Bu bankaları kullanmıyorum diyince telefonu kapattılar. Aradım ama sürekli meşgul yada meşgule alındı. İnternet'te bir araştırma yapınca bu telefonun dolandırıcı olduğu yorumlarına ulaştım. Bursa ve Ankara Hakem Heyetini aradım. Biz bu şekilde telefonla aramayız ve ödemeyi de biz yapmayız dediler. Dolandırıcı olabilir bilgisini verdiler. Polisi aradım, polis numarayı aldıve işlem başlattıklarını söylediler. Bilginiz olsun böyle bir arama yapılırsa size sizde inanmayın.Dolandırıcı bunlar.

 • 4 ay önce

  Biraz evvel aradılar Ankara Tüketici hakem heyetinden arıyoruz dediler, banka kart aidatlarını iade edeceğiz dediler ve kredi kartımın son dört rakamını onlar söylediler, ben herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmadım. Tüketici hakem heyetini aradığımda bizim böyle bir uygulamamız yoktur dediler. İçim rahat etmedi kartı kapattırdım.

 • 4 ay önce

  Biraz önce benide aradı tüketici hakem heyetinden arıyormuş falan filan. Kanmayın hakem heyetleri daima posta yoluyla bildirimde bulunur.

 • 4 ay önce

  Tüketici hakem heyetinden arıyoruz dediler banka iban mumarası istediler para yaptıracağız dediler para falan yatmadı bende hesabı kapattım.

 • 4 ay önce

  Aynı numaradan aradılar. Allah'tan T.C. Ziraat bankası uyanık çıktıda işlemi onaylamadı. Bu numara 1 numaralı dolandırıcı.

 • 6 ay önce

  ŞİMDİ BU TELEFONDAN ARADILAR , BANKAMATİK KARTLARI AİDATLARI İÇİN ARIYORUZ DEDİLER , BENDE YERİNİZ NEREDE DEDİM , ALTINDAĞ KAYMAKAMLIĞI DEDİ .TELEFONLA OLMAZ DEDİM TAMAM DEDİ KAYMAKAMLIĞA GİDİN AMA ÖDEME TELEFON ÇAĞRI İLE YAPILIR DEDİ

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 05051356641Bu numaralı şahıs geceleri 11 yaşında oğlum var arıyormuş nefes alıp verip kapatıyormus 2 gündür aramama rağmen cevap vermiyor telefon hep meşgul savcılığa versem bir şey ispatlaya bilirmiyim ne yapmalıyım böyle adamlar insanı katil ediyor
 • 05051358169Slm arkadaslar biraz önce beni bu numaradan aradılar +905051358169 kendisini il emniyet müdürlüğünden aradıklarını söylediler ver ben inanmadım ve bana küfür edip telefonu yüzüme kapattı Size arayan olursa dikkate almayın