05079854930 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0507 985 49 30 numaralı mobil hat  Türk Telekom operatörüne kayıtlıdır. Türk Telekom

0(507)9854930 nolu hat en son  19.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 288 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 119 adet yorum yapılmıştır.

  2  .Sayfa  
 • 30 gün önce

  profesyonellikle alakaları yok şüpheye sebep veriyor indirimleri onlara kalsın 444 ile arayıp indirim isteyin burdan yaptırmayın

 • 31 gün önce

  sahtekar bunlar bekleyin bekleyin deyip duruyolar

 • 31 gün önce

  Benide aradi 3 kere lutfen kapatmayin diye israrla tekrar etti. Kampanya bilgisi veriyorlar istemedigim halde. Bir is var bunda deyip kapattim. Siz de acmayin

 • 31 gün önce

  Telekom numarası olabilir bence de ama hem arayıp hem bekletmeleri mide bulandırıyor. Benim taahhüt doluyor ve sanırım yeniden kendilerine bağlamaya çalışacaklar ama yağma yok. Avea ve telekom birleşmesinden sonra evimin içerisinde sağlıklı görüşme yapamaz oldum. Bazen evin içersinde çekmiyor. Telekomla birleşmeden önce böyle bir sorun yoktu. Taahhüdüm bitince ayrılacağım zaten bunlardan!!!

 • 31 gün önce

  Bu numara bugun beni 6 kez aradı Türk Telekom dan arıyoruz diyerek. Bende Türk Telekom böyle bi numaradan neden arasın diye düşündüm. Hattımın kullanımı bitmiş kampanyaya katılacakmışım bende hat benim üzerime değil dedim olsun işlemleri sizinle hallederim sonuçta siz kullanıyorsunuz diye aptalca bişi söyledi ki ;geçen sene hat sahibiyle görüşmek isteyen Telekom bu yıl çağdaşlaşmış yani dolandırıcılık apaçık ortada.artı telefon da konuşanlar bişi geçirelimde farketmez edasında ukala tavırlar müsait Değilim diye kapattım ama üzerine sürekli aramaya devam ettiler. İnanmayın sakın. Türk Telekom'da kuzenim var bu numara müşteri hizmetlerine mi ait diye aradım kesinlikle değil alakası yok böyle bir uygulamada yok inanma engelle gitsin dedi. Bilginiz olsun arkadaşlar.

 • 32 gün önce

  Bu numara arıyor,telesekreter bir bağlantınız var lütfen bekleyin diyor.bekliyorum.hala baglayamiyorum lütfen bekleyin diye sürekli tekrarlıyor.herhangi bir bağlantı veya konuşma yok. numarayı geri arayinca TT a ait olduğu görülüyor.ancak açan yok.bu ne iştir.dalga mı geciyorsunuz?Tam isyerindeyken zamansız arayıp duruyor.tt un böyle bir numara kullanması da ilginç.

 • 33 gün önce

  arkadaşlar türk telekoma ait bu numara, taahhütüm dolduğu için bilgi amaçlı ve tarife süresini uzatmak için aradılar. herhangi kişisel bir bilgi istemediler. sonrasında telekom onay mesajı yolladı tarifeye dair. 444lü olan hatları çok yoğun olduğu için ve sene sonu güncellemeler yoğun olduğu için böyle bir numaraya geçmişler.

 • 58 gün önce

  24.11.2016 tarihinde defalarca aradı doğum tarihi aldı doğum tarihini ne yapacaksa.

 • 2 ay önce

  beni de sık sık arıyorlar ,dolandırıcılar

 • 2 ay önce

  "Gelen çağrı lütfen telefondan ayrılmayın" diye bir telesekreter sesi.. Hiç bir numara aramasında böyle bir ses duyulmazken neden bu numarada var deyip şüphelendim ve hemen kapattım telefonu.

 • 2 ay önce

  Türk telekom müşteri hizmetlerini aradım gerçekten türk telekoma ait numaraymış atıp tutulmasın arkadaşlar. Türk telekom faturasız hattan faturalı hatta geçiş sağlanırken kullanılar numaraymış problem yok yani.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  5 ay önce

  Arıyor ve konuşmuyor tamamen taciz amaçlı. Lütfen herkes şikayet etsin.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  5 ay önce

  Resmen taciz ediyor engelledim bıkmadan arıyor. Ve açıp çok komiksiniz gidin başkasını dolandırın dedim dumur oldu telefondaki kadın. Zaten konuşması hiç bir şekilde profesyonellikle uzaktan yakından alakalı değil konuşunca kendini ele veriyor. Kesinlikle dolandırıcı.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  5 ay önce

  Bugün bu numaradan arandım %15 indirim olduğunu ve de daha uygun tarifeye geçireceklerini söylediler. Herhangi bir bilgi paylaşımı talep etmediler yeni tarifeyi kabul ettim. CIS adlı programda dolandırıcı diye görünce sistemden kontrol ettim geçiş yapılmış görünüyordu sonra 4441444'ü arayıp teyit ettim gerçekten işlem yapılmış. Numarayı da sordum evet normal hatlardan da arama yapıyoruz cevabını aldım yine de dikkatli olmakta fayda var

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  Bu numara az önce beni aradi ki musait olmadığım için açmadım sonra numara sorgulama uygulaması olan CIA dan sorguladim ve dolandırıcı ******** yazıyordu şaşırdım böyle bi durum var mi gercekten?

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  Beni de dunden beri ariyor kargocu olabilir diye geri aradim sozde avea musteri hizmetleri cikti hemen kapattim.bu arada dikkatli olun dolandoricilar digiturk superonline tarzi musteri hizmetlerini de yapmislar adiniza cihaz tanimlamasi fln yapiyorlar sozde tc nizi adresinizi ne varsa aliyorlar kanmayin inanmyin tcnizi kimseyle paylasmayin her numarayi acmayin

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  TÜRK TELEKOM müşteri hizmetleri tanıtım numarasiymis. Kisisel numara kullanmalari büyük saçmalık. Böyle bir dönemde özellikle

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  Bu numara Türk Telekom a mı ait

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  aradı, açtım, sekreter çıktı ve türk telekomdan kampanya vs. bişeyler söyledi yanlışlıkla 1 e bastım, sonrasında şüphelenip hemen telefonu kapattım, ardından hemen cebime '' TURKTELEKOM '' isimli ve içinde '' Tebrikler, kampanya başvurunuz yapılmıştır. '' diye mesaj geldi, o an o numarayı hemen aramayı düşündüm ama sonra vazgeçip resmi numarayı yani 9333'ü aradım, orda herhangi bir kampanyaya başvurunuz yoktur dendi, dolayısıyla benim yorumum, artık nasıl yaptılarsa bilmiyorum ama turktelekomdan gelmiş gibi mesaj atıldı, sanırım amaçları geri aramamı istemeleriydi, emin değilim, numara engellenebilir, şikayette edilebilir ya da uygun programlar kullanılarak sadece kendi rehberinizdeki numaralardan gelen numaraları kabul edip, diğerlerini reddebilirsiniz, bi an boşluğa düşüp kanmamak için en mantıklı çözüm şu zamanda artık bu sanırım.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  Arkadaşlar 05079854930 numara türktelekoma ait bi numara değildir. Demin türk telekomla görüştüm. Bizim böyle bir kurumsal numaramız yoktur. Kimlik bilgileriniz ve diğer hiç bir bilgiyi paylaşmayın dediler. Bu numara tarafından aranan kişiler 155 polis ihbar hattını arayıp numarayı ihbar etsin. Ben ettim bi benle olmaz. aranan herkes numarayı ihbar etsin. Bu şerefsizlerin sayısı günden güne artmakta. Anahaber bültenlerine bile konu olmaya başladı. Haydi Türkiye uyuma. Şerefsizlere namussuzlara, hırsız ****** çoçuklarına bedeli ödet. Ara 155 i ihbar et.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  bu şerefsiz sureklı arıyor sakın açmayın

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  benide aradı 15 dk evvel ama açmadım :)

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  Numara atayinca Cia den direkt spam numara diye çıkıyor. Bu arada turkcellede aynı şeyi yapıyorlar dikkat

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  05079854930 numaralı telefonu türk telekom genel müdürlüğüyle görüştüm. numara kendilerine kayıtlı tanıtım amaçlı kullandıkları numaraymış. Kurumsal yani. Bireysel numara neden kullanıyorsunuz dedim bunda bir sakınca görmüyorlarmış. telefonu açabilirsiniz sıkıntı yok

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  beni aradı yetişemedim kaydetmedigim arkadastır dedim geri aradım aradıgım gibi 60 kr u kitledi mk

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  Beni aradı baya bi çaldı tam açiodum yetişemedim sonra buraya baktım iyiki yetişememişim

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  Beni de aradı açmadım bilmiyorum kim olduğunu

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  Eşimi dün benide bugün 2 kere aradı. Dolandırıcı veya kötü niyetli bir numara diye düşünüyorum direk engelleyin

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  Az önce beni de aradı, açmadım.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  6 ay önce

  az önce aradı kime ait olduğunu sorguladım kayıt yok , Google dan arattım. iyi ki açmamışım

  2  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 05079854953Bir kere aradi bir isim soyledi yanlis dedim kapatti
 • 05079854941Dolandırıcı sanırım herkezi arıyomu sakın açmayın:)