05306850619 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz otuz - altı yüz seksen beş - sıfır altı - on dokuz olarak okunur. 

5306850619 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0530 685 06 19 nolu hat en son  10.5.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 2 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 1 adet yorum yapılmıştır.

  • 7 ay önce

    0(530) 685-0619 Bu numaradan aradılar,, emlak işinde olduğum için müşteridir diye açtım. Cevap veren olmadı. İnternetten sorguladım "TURKCELL operatörüne kayıtlıdır" dan başka bir sonuç bulamadım. Dolandırıldım mı acaba diye kara kara düşünüyorum şimdi. Nasıl ve ne kadar dolandırıldığımı bilmeden günlerce uykusuz kalacağım, acaba hangi mahkemeden icra yazısı gelecek diye. Gelen çağrıya damı cevap veremeyeceğiz artık. Operatörlerin bu tür dolandırıcıları tespit edip hatları iptal etmesi gerekmiyor mu? Herşeyimizi gören bilen, üç kuruş fatura için masum inanları aylarca uğraştıran veya her türlü kendilerine ulaşabilen operatörler; bunları da bulun ve gerekli yasal işlemleri başlatın. Kullandığı, sizlere ait hatları nitelikli dolandırıcılık işlerinde kullanıp, hem sizlerin itibarını zedeleyen hemde insanları binlerce lira zarara uğratarak mağdur eden bu şebekeleri takip etmenin de sizin sorumluluğunuz olduğu kanaatindeyim. Çünkü hiç alakam olmadığı halde yarın, öbür gün benim kapıma dayanacaksınız "borcunu öde" diye.

05306850619 numarası ile ilgili bilgiler

05306850619 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !