05317353144 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

5317353144 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0531 735 31 44 nolu hat en son  25.6.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 10 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 5 ay önce

  adi *** kuruları sahtekar ve dolandırıcı pezevegler

 • 8 ay önce

  bir bayan arayarak para iadesi yapılacağı söylendi kimlik bilgilerini istedi bende yanımda yok telefondan bakmam lazım dedim. tekrar arayacağını söyledi, telefonu kapatır kapatmaz sorgulattım burdan dolandırıcılara ait olduğunu gördüm. şimdi ısrarla arıyorlar açmıyorum. bunların hepsi sahtekar. hakikaten nerden buluyorlar bu numaraları?

 • 8 ay önce

  İnanmayın dolandırıcı sahtekar pic

 • 8 ay önce

  Bunların hepsi orospusu Çocuk ları

 • 9 ay önce

  BU PİÇLER DOLANDIRICI, PARA İADESİ YAPACAĞINI SÖYLEDİ, İSTEMEDİM KÜFÜR ETTİ VE KAPATTI.

 • 11 ay önce

  az önce adını cem kaya olarak söyleyen biri bu numaradan aradı..bankacılık denetleme kurumundan arıyormuş adıma para iadesi yapacakmış..bu kurum nerde diye sordum ankara mamak'ta dedi..ben mamakta oturuyorum başka yalan söyle dedim anama küfür etti fazlasıyla iade ettim..birkaç küfürleşmeden sonra kapattı..sakın inanmayın...bu numara pis dolandırıcılara ait..bizim numaralarımızı adımızı nerden bulduklarını ise hala çözemedim..

 • 12 ay önce

  Kendini CEMKAYA olarak tanıtan kişi Bankacılık Denetleme Kurumundan aradıgını, yapmış oldugum harcama ile ilgili para iadesi yapmak icin kredi kartı numarası istedi. Verdim kart numarasını, telefona gelen onay kodu istediginde mesajı okumadım. öfkeyle telefonu kapattı.

05317353144 numarası ile ilgili bilgiler

05317353144 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !