05331230232 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz otuz üç - yüz yirmi üç - sıfır iki - otuz iki olarak okunur. 

5331230232 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0533 123 02 32 nolu hat en son  20.7.2015 tarihinde sorgulanmış, toplamda 5 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 4 adet yorum yapılmıştır.

 • 16 ay önce

  Arkadaşlar,beni de bugün aradılar. Alo Sağlık hattı gibi bir isim verdiler. Sakın bilgilerinizi vermeyin. Dolandırıcılık yapılan bir şebeke olduklarını düşünüyorum. İlk sene sağlık hizmeti almadığımı, iptal etmek için bilgilerinizin tekidi gerektiği gibi şeyler söyleyerek kredi kartı bilgilerini istiyorlar. Kredi kartınız İnternet alışverişine açıksa parayı çekebilirler. Dikkat edin. Para çekilirse de Savcılıklara dolandırıcılıktan şikayet edin.

 • 17 ay önce

  Bu gün 0533 123 0232 numaralı hattan ben de arandım. Garanti Bankasından aradıklarını söylediler. Sözde kredi kartıma tanımlanan hayat sigortasının ilk yılını kullanmak istememişim, ikinci yılından da faydalanmak istemezsem ilk yıl yapılan kesintiyi iade edeceklermiş, Ben böyle bir tanımlama yapmadığımı. Bu oyunlara gelmeyeceğimi belirttim ve kapadım. Araştırınca buradan diğer vatandaşların da başına bu tür olaylar geldiğini gördüm. Yanılmamışım, sahtekar olmuş millet. Bu numara bilindiğine göre yetkililer bunu bulamıyor mu? Bunu anlayamayan çok vatandaşı böyle kandırabilirler. Buna bir çözüm bulunmalı.

 • 17 ay önce

  Bugün bu numaradan arandım. Garanti Bankasından aradıklarını söylediler. Sözde kredi kartıma tanımlanan hayat sigortasının ilk yılını kullanmak istememişim, ikinci yılından da faydalanmak istemezsem ilk yıl yapılan kesintiyi iade edeceklermiş, bunun için dekartımın ilk 6 ve son 4 dışındaki rakamlarını okuyup teyit ettirecekmişim. Bankayı arayıp bu numaranın onlarla ilgili olmadığını öğrendim. Neyseki herhangi bir bilgi vermedim. Lütfen dikkat.

 • 17 ay önce

  Özel bir sağlık kuruluşundan aradıklarını. 1 senedir ücretsiz sağlık hizmeti aldığımı, bundan sonra 2000TL gibi bir ücret ödemem gerektiğini falan söylediler. Hatlarının şirket hattı olduğunu söylediler. Bir de güya oturduğum adresi söylediler. Herkes dikkat etsin.

05331230232 numarası ile ilgili bilgiler

05331230232 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !