05346535560 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz otuz dört - altı yüz elli üç - elli beş - altmış olarak okunur. 

5346535560 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0534 653 55 60 nolu hat en son  18.8.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 4 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

    Sağlık sigortası için 3 bin 500 tl borcunuz var dediler eğer hemen bugün ödeme yaparsak 800 tl ödenecek ve 4.750 tl iadesi olacakmış 1 hafta içinde . Mesajın geldiği numarada Avukat Buse Doğan diyor ama hangi avukatlık diye sorduğum zaman Eyüp Dağdelen dediler . Bunlar tam dolandırıcı ne yapmak gerekiyor bilemedim .

  • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

    Merhaba, adımızı kullanarak sms gönderiyorlar Av. Buse Doganın bu olaylarla hiçbir ilgisi olmayıp ilgili makamlara şikayette bulunmuştur. Sizlerden ricam hemen savcılığa suç duyurusunda bulunmanızdır. Gerekirse barolar birliğinden ilgili avukatın numarasını bulup kendisi ile görüşebilirsiniz.

  • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

    Bu numarayla iletişime geçilmesi ve borcunuzun ödenmesi vs. diye gönderilen mesajlara itibar etmeyiniz. Bu kişi ya da kişiler Türkiye barolar birliğinden rast gele avukat isimleri yazarak insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Hiçbir avukat bu şekilde sms göndermez, kişilerin tespit edilmesi için hukuki süreç başlattık. Sizlere de buna benzer smsler gönderilmesi halinde savcılığa suç duyurusunda bulunmanızı bildiririm. Numaranın sahibi korksun bizden çünkü kendisini tespit etmemize çok az kaldı...

05346535560 numarası ile ilgili bilgiler

05346535560 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !