05346673117 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz otuz dört - altı yüz altmış yedi - otuz bir - on yedi olarak okunur. 

5346673117 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0534 667 31 17 nolu hat en son  2.7.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 6 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 2 adet yorum yapılmıştır.

  • 5 ay önce

    Beni geçen gün aradılar,Tüketici hakları departmanı olduklarını söylediler.2-3 yıl önce bir sağlık sigortasıyla anlaşma yapmış primlerini de ödemiştim:Ama çıkışımı yapmak için birçok kere değişik değişik yerlerden telefonla arayarak icra işlemi yapacaklarını söylediler:Yalaşık 5 bin lira 2 yıl içinde ödedim.Yine arayıp çıkış yapabilmem için ücret istediler.Artık ödeme yapamayacağımı altını kalın çizgiyle vurgulayarak söyledim. (Bu ödemelerin büyük bir bölümünü "Safir Danışmanlık adlı bir firmaya yaptım)...İŞte tükrtici haklar departmanı olduğunu adının da "Merve" olduğunu söyleyen bir bayan yaptığım 4923 liralık ödemenin banka hesabıma geri yükleneceğini,sağlık şirketleriyle yaptığım görüşmelerin kayıtlarını izelediğini çok ama çok üzüldüğünü ekledi.Kredi kartımın numaralarının 16 basamağını doğru olarak söyledi,güvenimi kazanmak için akadaki 3 basmaklı sayı ve son kullanma tarihini sormuyorum dedi ve cep telefonuma banka aracılığıyla bir şifre gönderdi.Şifrenizi kimseyle paylaşmayınız diye bir uyarı vardı.Dönüp Merve adlı bu bayana bu şifreyi kendisiyle paylamayacağımı söyleyince "o şifreyi ben size gönderdim,sizin Kaya Bey olduğunuza emin olmak için dedi.Şifreyi söylediğim anda paranın banka heasıma yatacağını belirtti.O denli inandırıcı ve kibardı ki bir an inandım.Fakat beklem süresinde şifre geçerliğini yitirdi.Ve telefonu kapattım.Sayısız kereler aradılar.Açmadım,ve de sanırsam iyi yaptım...

  • 5 ay önce

    bu numara,bankanıza ait son 10 yıla ait..aidatları iade ediyoruz diyorlar......galiba sahte bir olay

05346673117 numarası ile ilgili bilgiler

05346673117 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !