05347264253 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz otuz dört - yedi yüz yirmi altı - kırk iki - elli üç olarak okunur. 

5347264253 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0534 726 42 53 nolu hat en son  21.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 3 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • 46 gün önce

    dolandırıcı şerefsiz. iş bankası adına arıyorum diyor. tc soruyorlar sonrada kartınız ile ilgili işlem yapılmaya çalışılıyor kartınızın iptali için internet şifrenizi veya kart şifrenizi istiyorlar. aldanmayın T.C. kimlik no yu söylemediğinizde hemen kapatıyorlar.

  • 46 gün önce

    Bu numaradan arandık. Kartınızdan harcama yapılmış diye. İptal edecez kartınızı falan filan. TC no isteyince numaranın son iki hanesini soylerim tümünü vermem deyince tamam dedi ve sonra kartınız kapatıldı dedi. Sonra internet şubesinden baktık kart duruyor. Kısacası dolandırıcı bu şerefsizler, inanmayın.

  • 47 gün önce

    dolandırıcı şerefsiz. iş bankası adına arıyorum diyor. tc soruyorlar sonrada kartınız ile ilgili işlem yapılmaya çalışılıyor kartınızın iptali için internet şifrenizi veya kart şifrenizi istiyorlar. aldanmayın

05347264253 numarası ile ilgili bilgiler

05347264253 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !