05348274829 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0534 827 48 29 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0(534)8274829 nolu hat en son  28.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 11 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 8 adet yorum yapılmıştır.

 • 5 ay önce

  Aynı şeyleri bende yaşadım, dolandırıcı bunlar. Devlet yetkilileri bu siteleri kontrol etmiyor mu acaba. açık açık suç duyurusu işte.

 • 5 ay önce

  Bddk dan aradığını söylüyor ama Dolandırıcıdır itibar etmeyiniz.

 • 6 ay önce

  BDDK'dan aradığını ve adının "Ahmet YILMAZ" !? olduğunu öğrendiğim kişi benden geçmişte para alan Türkassistcard firmasının dolandırıcılık firması olduğunun ortaya çıkması üzerine bana kurumun para iadesi yapacağını söyledi. Para iadesi için önce Ankara' da bir adrese gitmem gerektiğini söyledi.Ankara da olmadığımı söylediğimde banka havalesi yapabileceği bir kaç banka adı saydı. Fakat havaleyi IBAN üzerinden değil, banka kartı bilgileri üzerinden yapabileceklerini söyledi. Gönderdikleri para da bir SMS onayı sonrası hesabımda aktive olacakmış.Tamamen dolandırıcıdırlar.Lütfen inamayın hatta savcılığa suç duyurusunda bulunun....

 • 6 ay önce

  Bu numara beni arayarak 27.09.2016 da saat 16:05 de Serdar Şahin ile görüşmek istediğini söyledi. Yanlış olduğunu söylediğimde ve niçin aradığını sorduğumda niye soruyorsunuz deyip sinirlenip yüzüme kapattı. Ne olduğunu anlamadım.

 • Ekleyen: Ahmet YILMAZ  -  6 ay önce

  BDDK'dan aradığını ve adının "Ahmet YILMAZ" !? olduğunu öğrendiğim kişi benden geçmişte para alan bir firmanın dolandırıcılık firması olduğunun ortaya çıkması üzerine bana kurumun para iadesi yapacağını söyledi. Para iadesi için önce İstanbulda bir adrese gitmem gerektiğini söyledi. İstanbulda olmadığımı söylediğimde banka havalesi yapabileceği bir kaç banka adı saydı. Fakat havaleyi IBAN üzerinden değil, banka kartı bilgileri üzerinden yapabileceklerini söyledi. Gönderdikleri para da bir SMS onayı sonrası hesabımda aktive olacakmış. Bana dolandırıcılık gibi geldi. Bilginize..

 • 6 ay önce

  dolandırıcı ***,bankacılık denetleme kurulundan arıyoruz diyorlar.

 • 6 ay önce

  dolandırıcı adiler... kesinlikle bilgi vermeyin..

 • 6 ay önce

  bu numara kıme aıt dolandırıcı olabılırmı

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 05348272595SAGLIKECZA.INFO isimli siteye sahip muhtemelen yetişkin ürünleri satan kişiler. Numaramı nerden buldular bilmiyorum ama rahatsız ettikleri için şikayet ediyorum.