05358480916 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

5358480916 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0535 848 09 16 nolu hat en son  22.9.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 8 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 2 ay önce

  Amaçları dolandırıcılık,beni de aynı şekilde Yapı redi den arıyoruz biroyun sitesine yüklü ödeme yapmak üzereymişim onun için aramışlar sözde.

 • 3 ay önce

  Yapı kredi genel merkezden aradık diyorlar, iyice yüzyüzleşmiş *** dedim geçen hafta aradınız yemedim küfür etmiyim kapat, *** işe yanında er kişi demeyelim yavşağa verdi o da küfür ediyor :), iki cihanda beter olun şerefsizler...

 • 3 ay önce

  Dolandırıcının bu kadar yüzsüz olanıyla ilk defa karşılaştım.

 • 3 ay önce

  Yapı kredi bankası güvenlik bölümünden arayıp sizi dolandırmaya calısıyorlar aman dikkat tuzağa düşmeyin....

 • 3 ay önce

  Dolandırıcılar, yapıkredi bankasından aradıklarını söylüyorlar, bazıbilgilerinize erişmiş durumdalar. Onları kullanıp diğer bilgilerinizi alıyorlar... Dikkatt

 • 3 ay önce

  Dolandırıcı bu dikkat edin. Bankadan arıyoruz diye arıyorlar, hesabınızdan yurtdışına havale yapılıyor diye kandırıp müşteri no. ve şifre isteyip paranızı çalmaya çalışıyorlar. Kesinlikle vermeyin bir bilgi, hatta mümkünse savcılığına gidip suç duyurusunda bulunun.

05358480916 numarası ile ilgili bilgiler

05358480916 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !