05358480916 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0535 848 09 16 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0(535)8480916 nolu hat en son  22.9.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 8 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 6 ay önce

  Amaçları dolandırıcılık,beni de aynı şekilde Yapı redi den arıyoruz biroyun sitesine yüklü ödeme yapmak üzereymişim onun için aramışlar sözde.

 • 6 ay önce

  Yapı kredi genel merkezden aradık diyorlar, iyice yüzyüzleşmiş *** dedim geçen hafta aradınız yemedim küfür etmiyim kapat, *** işe yanında er kişi demeyelim yavşağa verdi o da küfür ediyor :), iki cihanda beter olun şerefsizler...

 • 6 ay önce

  Dolandırıcının bu kadar yüzsüz olanıyla ilk defa karşılaştım.

 • 6 ay önce

  Yapı kredi bankası güvenlik bölümünden arayıp sizi dolandırmaya calısıyorlar aman dikkat tuzağa düşmeyin....

 • 6 ay önce

  Dolandırıcılar, yapıkredi bankasından aradıklarını söylüyorlar, bazıbilgilerinize erişmiş durumdalar. Onları kullanıp diğer bilgilerinizi alıyorlar... Dikkatt

 • 7 ay önce

  Dolandırıcı bu dikkat edin. Bankadan arıyoruz diye arıyorlar, hesabınızdan yurtdışına havale yapılıyor diye kandırıp müşteri no. ve şifre isteyip paranızı çalmaya çalışıyorlar. Kesinlikle vermeyin bir bilgi, hatta mümkünse savcılığına gidip suç duyurusunda bulunun.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 05358488099bu adam havale istedi havale göndermedim kapıda ödemeli istedim. kapıda ödemeli göndereceğini söyledi ve hiçbir şey göndermedi. sonra numaramı engelledi. defalarca başka numaralardan ulaşmaya çalıştım ama başaramadım. adem ayaş isimli bu adam dolandırıcıdır. dikkat edin sakın havale göndermeyin. indirimligiyin.com istanbulue textil. beylikdüzü.